x

Haber Global

Bade İşçil'den eski eşi Malkoç Süalp'e destek!

Bade İşçil, Ulus'ta oturduğu sitede 15 yaşındaki bir çocuğun boğazını sıktığı iddia edilen eski eşi Malkoç Süalp hakkında ilk kez konuştu.

09.11.2019 - 11:24

A -

A +

Bade İşçil ile 2017 yılında boşanan Malkoç Sualp'in 15 yaşındaki bir çocuğu darp ettiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İddiaya göre, Sualp, oturduğu sitenin spor salonunda 15 yaşındaki bir gencin boğazını sıktı. Gördüğü darp sonrası ailesini arayan gencin ailesi, Sualp'ten şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Posta Gazetesi'nin haberine göre Malkoç Süalp, "Oğlum Azur ile basketbol oynuyorduk. Daha 5 yaşında. Sahanın kenarında da 4-5 genç vardı. Aralarında küfürlü konuşuyorlardı. Azur 'Baba bunlar ne demek?' diye sorunca yanlarına gidip kibarca uyardım.

İçlerinden biri ayağa kalkıp diklendi. Sadece omuzuna dokundum. Sonra güvenliğe şikayet ettim. Ardından baktım ki, elinde sopa dövmek için beni arıyor. Bu kez savcılığa başvurdum. Kimseyi darbetmedim" diyerek kendini savunmuştu.

Malkoç Süalp'in eski eşi Bade İşçil önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Konuya dair sorulara şu yanıtı verdi: "Olayı duydum. Malkoç'un, darp etmediğini biliyorum. Durup dururken yapmaz öyle bir şey. Azur'un yanında küfürlü konuşmamalarını istemiş. Yeni neslin görgü kuralları değişti. Anlık parlıyorlar. Eskiden büyüklerimiz uyardığı vakit, susardık. Yanlarında ayak ayak üstüne bile atmazdık." 

Son Güncelleme : 09.11.2019 - 17:03
Sıradaki Haber Yükleniyor