Babası için söyleyen Dilan Çıtak Tatlıses 'İbo Show'a damga vurdu

İbrahim Tatlıses'in birbirinden ünlü isimleri ağırladığı 'İbo Show'da Dilan Çıtak Tatlıses rüzgarı esti. Babası için şarkı söylemesi programa damga vurdu. Baba kızın duygulanması dikkat çekti.

20.06.2021 12:11

İbrahim Tatlıses'in sunumuyla dokuz yıl sonra ekrana dönen 'İbo Show' yine gündem oldu. Programın son bölümüne; Metin Şentürk, Güllü, Orhan Ölmez, Savaş Özdemir ve Rubato konuk oldu. Ancak bir ara stüdyoya; Tatlıses'in Işıl Çıtak ile birlikteliğinden dünyaya gelen şarkıcı kızı Dilan Çıtak Tatlıses de geldi.

31 yaşındaki Tatlıses, babası için ünlü türkücünün 'Kal Benim İçin' adlı parçasını seslendirdi. Çıtak'ın performansı sosyal medyada da gündem olurken; İbrahim Tatlıses'in kızını dinlediği sırada duygulanması dikkatlerden kaçmadı.

Şarkının ardından duygularını dile getiren Dilan Çıtak, bu şarkıyı ilk kez Rubato ile söylediğini,stüdyoda da yine onlarla söylemenin çok güzel olduğunu söyledi.

'İYİ Kİ VARSIN'

Ardından babasına dönen genç şarkıcı, "Tabi senin karşında senin programında olmak ayrı, iyi ki varsın" diyerek sarıldı.

Talıses ise kızının ardından; "Çok da sağlam bir sesi var. Ama benim genetiğimde bu var Elif Ada'da söylüyor, İdo'da" şeklinde konuştu.

DARGINLIK YAŞADILAR

Öte yandan İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz aylarda kızı Dilan Çıtak Tatlıses'le dargınlık yaşamıştı. Dilan Çıtak Tatlıses, Kuşadası'ndaki sitesinden çocuklarına birer daire veren ancak kendisini ayıran babası İbrahim Tatlıses'e kırılmıştı. Yaşananların ardından İbrahim Tatlıses ve Dilan Çıtak Tatlıses buzları eritti.

Sıradaki Haber Yükleniyor