Atilla Saral saatlerce uçakta mahsur kaldı! O anları paylaştı

Magazin Haberleri
Atilla Saral saatlerce uçakta mahsur kaldı! O anları paylaştı

Ünlü oyuncu Atilla Saral, İstanbul'dan İngiltere'nin başkenti Londra'ya gitmek için bindiği uçakta mahsur kaldı. Kar nedeniyle 8.5 saat uçakta kalan Saral, o anları Instagram'dan yayınlayarak "Çok zor çok" ifadelerini kullandı.

Londra'ya yerleşen oyuncu Atilla Saral ile eşi İnci Türkay, İstanbul'da mahsur kaldı. Londra'ya gitmek için uçağa binen Saral, etkili olan kar yağışı nedeniyle zor anlar yaşadı.

Atilla Saral saatlerce uçakta mahsur kaldı! O anları paylaştı - Resim : 1

UÇAKTA MAHSUR KALDI

Uçağın içinde 8.5 saat kalan Atilla Saral, o anları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Saral, uçağından içinden yapılan çalışmaları yayınlayıp, "Büyük fırtına 8.5 saat uçakta mahsur kaldık. Hala beklemedeyiz. Çok zor çok" diye yazdı.

DAHA ÖNCEDE MAHSUR KALMIŞTI

Saral, koronavirüs nedeniyle hem İngiltere hem de Türkiye'de mahsur kalmıştı. Saral, pandeminin başladığı mart ayında uçuşlar durdurulduğu için İngiltere'de bulunan eşi İnci Türkay'ın yanına gidememiş, Çanakkale'deki evinde yalnız başına kalmıştı. Saral daha sonra Londra'da mahsur kalmıştı. Ailesini görmek için İngiltere'ye giden oyuncu, uçuşlar yeniden kapatılınca Türkiye'ye geri dönememişti.

Atilla Saral saatlerce uçakta mahsur kaldı! O anları paylaştı - Resim : 2

Kaynak: Haber Global

Atilla Saral sosyal medya kar yağışı magazin magazin haberi Londra İnci Türkay