Aşkın Tarifi 2. Bölüm İzle

Aşkın Tarifi 2. Bölüm İzle

Kanal D'nin yeni dizisi Aşkın Tarifi'nin ilk bölümü 14 Haziran 2021 Pazartesi günü yayınlandı. Biter bitmez internete yüklenen Aşkın Tarifi dizisinin 2. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Aşkın Tarifi 2. Bölüm İzle. 

NTC Medya'nın yapımını üstlendiği Aşkın Tarifi dizisinin 2. bölümü 14 Haziran Pazartesi günü Kanal Dekranlarında yayınlandı. 

Deniz Koloş'un yönettiği dram türündeki dizi her pazartesi günü saat 20:00'de yayınlanıyor.

Aşkın Tarifi 1. Bölümde ne olmuştu?

Fırat, Gaziantepli bir kebap ustasıdır. İstanbul’un mütevazı bir mahallesindeki dükkanlarında, teyzesi ve dostlarıyla birlikte çalışır. Fırat’ın, sıcak ve güzel dünyası, nişanlısının kendisini düğün gününde terk etmesiyle yerle bir olur. Kızdı mı, gözü hiçbir şey görmeyen Fırat, adeta delirir. Nişanlısının neden kendisine bunu yaptığını sorgularken, karşısına bir isim çıkar; Taylan Günebakan namı-diğer Doktor Aşk. Ekranların tanınan yüzü, gündüz kuşağının vazgeçilmezi, ünlü yaşam koçu Taylan Günebakan, Fırat’ın artık ezeli düşmanı olur.

Fırat, bu adama aşk konusunda bir ders vermeden rahat etmeyecektir. Bunun için aklına gelen ilk ve en kestirme yol, Dr. Aşk’ın mutluluğunu bozmak olur. Bir kadının duygularıyla oynamayı kendisine yakıştıramasa da Dr. Aşk ona fazla bir şans bırakmamıştır. Fırat, planı için Dr. Aşk’ın sevgilisi Naz’a bir an önce ulaşmak ister. İstanbul’un tanınmış ailelerinden birinin kızı olan Naz Soyluer’in, yeni açtığı Fransız Restoran’ı Fırat için en doğru adres olur. Geçmişte Fransız mutfağında çalışmış olan, yetenekli şef Fırat, hem özlediği bir dünyayla hem de güzeller güzeli Naz’la bu restoranda bir araya gelmiş olacaktır. Ama Naz’a ulaşmak düşündüğü kadar kolay değildir.

Kendine göre prensipleri, aşılmaz kuralları ve bir dizi ön yargısı olan Naz Soyluer, tam bir demir leydidir. Fırat, Naz’ın duvarlarını aşıp ona ulaşabilecek midir? Fırat gibi bir tehlike sevgilisi Naz’a yaklaşırken Dr. Aşk, neler yapacak? Çok akıllı bir kadın olan Naz, Fırat’ın gerçekte kim olduğunu anlayacak mıdır? Fırat’ın oyunu daha en başında açığa mı çıkacaktır?

Aşkın Tarifi dizisinin konusu

Kendi halinde, hayatından memnun bir kebap ustası olan Fırat, günün birinde kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk'a dersini vermek ister. Fırat'ın öfkesi, yolunu bir Fransız restoranına düşürür. Geçmişte Fransız mutfağını iyi bilen bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi Naz Soyluer sayesinde, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek "Aşkın Tarifi" olmadığını anlayacaktır. Aşkın Tarifi var mıdır, Fırat Aşkın Tarifini bulabilecek midir?

Tarifsiz bir aşk yolculuğuna çıkan Fırat, Doktor Aşk’a “aşk dersi” verebilecek mi? Yoksa ava giderken avlanacak mı? Fırat, Aşkın Tarifini bulabilecek midir, ya da Aşkın Tarifi var mıdır?

Aşkın Tarifi dizisi oyuncuları

Kadir Doğulu

Serra Arıtürk

Alper Saldıran

Yasemin Çonka

Ümmü Putgül

Cem Davran

İdil Sivritepe

Atakan Yılmaz

Aşkın Tarifi 2. Bölüm İzle

14 Haziran'da yayınlanan Aşkın Tarifi dizisinin 2. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. 

Aşkın Tarifi 2. Bölüm Fragmanı

Aşkın Tarifi