Aşkım Kapışmak: 2025'ten sonra herkes delirecek

Haber Merkezi
Magazin Haberleri
Aşkım Kapışmak: 2025'ten sonra herkes delirecek

Davranış bilimleri uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak geçtiğimiz aylarda kripto para operasyonu kapsamında gözaltına alınmış ve adli kontrolle serbest bırakılmıştı. Kendisine yöneltilen suçlamaları reddeden ünlü isim, katıldığı bir YouTube programında şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Davranış bilimleri uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak, geçtiğimiz aylarda Ankara merkezli kripto para operasyonu kapsamında gözaltına alınmıştı. Hakkındaki suçlamaları reddeden ünlü isim dli kontrolle serbest bırakılmıştı.

Aşkım Kapışmak: 2025'ten sonra herkes delirecek - Resim : 1

Aşkım Kapışmak şimdi de açıklamalarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Yazar Maia Ece Ergönenç'in YouTube programına konuk olan Kapışmak, 2025'ten sonra olacakları anlattı.

Kapışmak, “2025'ten sonra delirmeler sokaklara dökülecek. En yakın komşularınız delirecek, akrabalarınız delirecek. Para el değiştirecek, sistem el değiştirecek. Ünlülerle başlayacak psikozlar ağırlıklı... Psikoloji anlamını tamamen yitirecek. Buna hazır olsun herkes. Moda kaybolacak, trendler gidecek.' diye konuştu.

Aşkım Kapışmak: 2025'ten sonra herkes delirecek - Resim : 2

Ergönenç ise 'bunların hiçbiri kehanet değil, bunlar topluma bir sosyolog, bir danışan, bir terapist ya da herhangi bir gözle bakan bir insanın net görebileceği ve aslında toplumu okuyabileceği bilgiler bunlar' dedi. Programdaki o anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.