Aşk-ı Memnu tutkunlarını keyiflendiren gelişme... Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat 11 yıl sonra aynı projede yer alacak!

Aşk-ı Memnu tutkunlarını keyiflendiren gelişme... Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat 11 yıl sonra aynı projede yer alacak!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, Aşk-ı Memnu dizisinin dikkat çeken isimleri arasında yer alıyordu. İddialara göre ikili 11 yıl sonra 'Kral Kaybederse' isimli dizi projesi için bir araya geliyor.

Bir döneme damgasını vuran ve tekrar bölümleriyle de izlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter ve Behlül'ü Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat, 11 yıl sonra yeniden buluşuyor.

Camdaki Kız, Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda başta olmak üzere pek çok kitabı televizyona uyarlanan Gülseren Budayıcıoğlu'nun, Kral Kaybederse kitabı dizi oluyor.

Yıllar sonra ilk kez beraber aynı projede yer alacak ikilinin, Kaybederse dizisinde hangi karakterleri canlandıracağı ise henüz belli değil.

BEREN SAAT KİMDİR?

Beren Saat 26 Şubat 1984 tarihinde Ankara'da doğdu. Başkent Üniversitesi'ne gittiği dönemde katıldığı Türkiye'nin Yıldızları yarışmasında ikinci olarak Tomris Giritlioğlu'nun dikkatini çekti ve böylece profesyonel oyunculuğa başladı.

İlk deneyimini Aşkımızda Ölüm Var (2004) dizisiyle kazanan Saat, ilk başrolünü de Tomris Giritlioğlu'nun hazırladığı Aşka Sürgün (2005-06) dizisinde üstlendi.

Ardından sırasıyla Hatırla Sevgili (2006-08), Aşk-ı Memnu (2008-10), Fatmagül'ün Suçu Ne? (2010-12) ve İntikam (2013- 14) dizilerinin de başrollerini oynayarak ününü pekiştirdi.

Beren Saat, dizi projelerinin yanı sıra pek çok sinema filminde de yer almıştır. 2009'da gösterime giren Güz Sancısı filmiyle ilk sinema oyunculuğunu yaptı.

Gecenin Kanatları (2009), Gergedan Mevsimi (2012) ve Benim Dünyam (2013) filmleri ise yer aldığı diğer filmler oldu.

En son 2015-2016 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide Kösem Sultan rolünü canlandırdı. Son olarak 27 Aralık 2019 tarihinde Netflix'te yayınlanan Atiye dizisi ile ekranlara döndü.

Kaynak: Haber Global