Arıza 23. Bölüm İzle

Show TV kanalında 21 Şubat 2021 Pazar günü dizisinin 23. Bölümü yayınlandı. Merakla beklenen dizi internete yüklendi. İşte Arıza dizisinin 23. Bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

21.02.2021 20:13 | Son Güncelleme : 22.02.2021 02:37

Arıza dizisinin merakla beklenen 23. bölümü Show TV ekranlarında 21 Şubat Pazar günü yayınlandı.

ARIZA 22. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Arıza dizisinin 22. bölümünde Balaban Safir'in karşısında olsa da pek konuşmaya niyeti yoktur. Rukiye ise Muzaffer ile konuştuğundan bu yana korkularını dizginleyemez hale gelir. İhtiyar'ın elinden kaçırılan Balaban, Ali Rıza'yla anlaşmanın yollarını arar. Burak, Balaban'la çoktan anlaşmıştır bile. Halide ve Ali Rıza ise geleceğe yönelik önemli bir karar alır. Abisiyle buzları erittiğin isanan Burak, yaptığı planla abisin izor duruma düşürür. 

ARIZA 23. BÖLÜM İZLE

Arıza dizisinin 23. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link.

ARIZA'NIN KONUSU

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan Ali Rıza ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide'nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza, bir taksicinin şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

ARIZA'NIN OYUNCULARI

Yönetmenliğini Recai Karagöz'ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma'nın kaleme aldığı "Arıza"nın kadrosunda Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Sıradaki Haber Yükleniyor