Aracında yasaklı madde bulunmuştu... Yasak Elma'nın genç oyuncusu Ayşegül Çınar'a bir şok daha!

Fox TV'de yayınlanan dizisiyle tanınan oyuncu Ayşegül Çınar, geçtiğimiz günlerde aracında 20 gram yasaklı madde bulundurması nedeniyle eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ile gözaltına almıştı. Adli kontrol şartıyla serbest bırakılan oyuncu, Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosundan çıkarıldı.

15.03.2021 09:29 | Son Güncelleme : 15.03.2021 09:34

Yasak Elma dizisinin genç oyuncusu Ayşegül Çınar gelen bir ihbar üzerine polis ekipleri tarafından durdurulmuş ve arabasından 20 gram yasaklı madde ele geçirilmişti. Emniyet güçleri tarafından gözaltına alınan Ayşegül Çınar ve eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ve arkadaşı mahkemeye çıkarılmış ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Ayşegül Çınar, emniyette verdiği ifadesinde kendisine tuzak kurulduğunu ifade ederek, geçen yıl tartışmalı bir şekilde ayrıldığı eski sevgilisinden şüphelendiğini söylemişti.

YAPIMCI AFFETMEDİ

FOX TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisinin yapım şirketi, Ayşegül Çınar ile yollarını ayırma kararı aldı.

Oyuncu, ayrılık haberinin ardından henüz bir açıklama yapmadı.

 

AYŞEGÜL ÇINAR KİMDİR?

Ayşegül Çınar, 1999 yılında Antalya'da doğmuştur. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nde tamamlamıştır. Küçük yaşlardan bu yana oyuncu olmak isteyen Ayşegül Çınar, Fox Tv'de yayınlanan; kadrosunda Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlber Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak'ın yer aldığı Yasak Elma dizisinde Lila karakterini canlandırmaktadır.

Ayşegül Çınar boyu: 1.64 m

Ayşegül Çınar kilosu: 50 kg

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor