Alina Boz ve sevgilisi Mithat Can Özer Bodrum'da tatil sezonunu açtı

Son olarak Maraşlı ve Aşk 101 dizileriyle ekranlara gelen Alina Boz, yaklaşık üç yıldır aşk yaşadığı Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer'le birlikte tatil sezonunu açtı. Ünlü çift, önceki gün Gizem Karaca, Erkan Avcı, Asena Tuğal, Halit Özgür Sarı ve Ece Özdikici birlikte Bodrum'da görüntülendi.

17.07.2021 11:21 | Son Güncelleme : 17.07.2021 11:22

Ünlü oyuncu Alina Boz, Maraşlı dizisinin final yapmasının ardından kendisinden 17 yaş büyük şarkıcı sevgilisi Mithat Can Özer ile soluğu Bodrum’da aldı.  

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre, Ünlü çift, önceki gün Bodrum Yalıkavak'taki ünlü bir beach'te görüntülendi. 

ARKADAŞLARIYLA BİR ARAYA GELDİLER

Arkadaş grubuyla beach'te bir araya gelen ünlü çifte; Gizem Karaca, Erkan Avcı, Asena Tuğal, Halit Özgür Sarı, Ece Özdikici eşlik etti.

Mekanın iskelesine çıkan grup, günü bol bol fotoğraf çektirerek geçirdi. Erkan Avcı'nın, eline aldığı cep telefonuyla iskelede yerlere yatması dikkat çekti.

38 yaşındaki oyuncu, arkadaşlarının fotoğraflarını çekerken ışık ve rengini ayarlamak için dakikalarca uğraştı. O anlar kameralara böyle yansıdı.

İSKELEDE EĞLENDİLER 

Tescilli güzel Gizem Karaca'nın beline sardığı eşarbı alarak başına bağlayan oyuncu Erkan Avcı, renkli görüntüler verdi.

Alina Boz, sevgilisi Mithat Can Özer'le birlikte uzun süre suda kalmayı tercih etti. İkili sonrasında denizden çıkıp, günü arkadaşlarıyla sohbet ederek geçirdi.

'EVLİLİK' YANITI 

Öte yandan geçtiğimiz aylarda sevgilisi Mithat Can Özer'le evleneceği dedikoduları sorulan 23 yaşındaki oyuncu, "Öyle bir şey hiç konuşmadık. Doğru değil" karşılığını vermişti.

Sıradaki Haber Yükleniyor