Akciğer kanseriyle mücadele eden Billur Kalkavan'ın acı günü

Magazin Haberleri
Akciğer kanseriyle mücadele eden Billur Kalkavan'ın acı günü

Bir süredir akciğer kanseriyle mücadele eden Billur Kalkavan'a bu savaşında yoldaşlık eden kedisi Korsan öldü. Kalkavan duygusal bir mesajla kedisine veda etti.

Akciğer kanseri ile mücadele eden Billur Kalkavan, 1,5 aydır tedavi görüyor. Yönetmen Hamdi Alkan, 59 yaşındaki oyuncunun yaşadığı sağlık sorununu, sosyal medya hesabından duyurmuştu. Billur Kalkavan son olarak kedisinin ölümüyle sarsıldı.

59 yaşındaki sanatçı Billur Kalkavan’dan geçtiğimiz günlerde üzücü bir haber geldi. Kalkavan’ın yaşadığı sağlık sorununu Hamdi Alkan sosyal medya hesabından duyurdu.

Kansere yakalanan Billur Kalkavan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerini üzdü. 18 yıldır baktığı kedisi 'Korsan'ı kaybettiğini duyuran paylaşımına düştüğü notla dikkat çekti...

Akciğer kanseriyle mücadele eden Billur Kalkavan'ın acı günü - Resim : 1

"18 yıldır bana hayat arkadaşlığı yapan Korsan’ımı iki gün önce cennete uğurladık. Bunca kediye hizmet ettim, bu kadar efendi, yumuşak, sevecen bir kedi görmedim."

"Kediler şifacıdır, Korsan’ın sağlığı tam 1.5 sene önce bozulmaya başladı. Benim hastalığımın başladığı zamana denk geliyor ve benden birçok pisliği aldığına inanıyorum."
"Sayesinde bu kadar kolay atlatıyorum. Ardında kalan altı kedimiz ve kendi adımıza Korsan’ı hep minnetle anacağız."

"Acı çekmiyorum çünkü kedilerin ortalama ömrü 15 senedir. Korsan sınırları zorladı ve 18 sene kalmayı başardı. Özleyeceğim o kadar."

Billur Kalkavan kedi magazin haberleri akciğer kanseri