Akciğer kanserine yakalanan Billur Kalkavan, takipçilerine seslendi: "İtibar etmem"

Magazin Haberleri
Akciğer kanserine yakalanan Billur Kalkavan, takipçilerine seslendi: "İtibar etmem"

Bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden Billur Kalkavan'ın akciğer kanserine yakalandığı ortaya çıktı. Sosyal medya hesabından bu süreçte yaşadıklarını anlatan Kalkavan, takipçilerinden ilaç tavsiyesinde bulunmamalarını istedi.

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından Billur Kalkavan ile fotoğrafını paylaşan Hamdi Alkan, ünlü oyuncunun bir süredir hastalıkla mücadele ettiğini duyurdu. Akciğer kanserine yakalandığı öğrenilen Kalkavan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda hem sevenlerine teşekkür etti hem de bir uyarıda bulundu.

Akciğer kanserine yakalanan Billur Kalkavan, takipçilerine seslendi: "İtibar etmem" - Resim : 1

"KEMOTERAPİDEN SONRA BİRKAÇ GÜN HASTANEDE KALIYORUM"

Hastalığının ortaya çıkmasıyla büyük bir ilgi gören Billur Kalkavan, Instagram hesabından doktoruyla fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı: "Hastanenin tüm çalışanları, şahane hemşireleri, müthiş servisi ve bakımında çok rahat ettiğimden dolayı kemoterapilerden sonra birkaç gün kalıp öyle dönüyorum evime. Neticede kediler olmadan, uykum bölünmeden çok rahat ediyorum."

"YOLLADIĞINIZ HİÇBİR ŞEYE İTİBAR ETMEM"

"Hamdi Alkan'ımın ve Enver Aysever'imin paylaşımlarından sonra gördüğüm ilgi, sevgi, alaka beni çok motive etti herkesten Allah razı olsun. Sadece bir ricam var. Bana lütfen doktor, ilaç, bitki, vs. tavsiyeleri göndermeyin. Burada aldığım en ileri teknoloji tedavi yöntemleriyle devam edeceğim. Yolladığınız hiçbir şeye de itibar etmem hele ki doktoruma danışmadan asla. Çalışması yapılmamış ilaçlar, bitkiler, vb. şeyler çok ters tepebilir. Herkese sonsuz teşekkürler."

Kaynak: Haber Global

Billur Kalkavan akciğer kanseri Billur Kalkavan sağlık durumu magazin haberleri Billur Kaya instagram