Ajda Pekkan Filistin'e kanlı saldırılar düzenleyen İsrail'i lanetledi

Magazin Haberleri
Ajda Pekkan Filistin'e kanlı saldırılar düzenleyen İsrail'i lanetledi

Usta sanatçı Ajda Pekkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Filistin'e kanlı saldırılar düzenleyen İsrail'i lanetledi. Pekkan, "Filistin'de yaşananlar kabul edilemez. Üzülmekten, kınamaktan lanetlemekten başka elimizden bir şey gelmemesi daha da ağır bir üzüntü…" dedi.

Süperstar lakaplı Ajda Pekkan, İsrail'in Filistin'deki El-Ehli Baptist Hastanesi'ne düzenlediği kanlı saldırının ardından isyan etti. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ajda Pekkan, şu ifadelere yer verdi:

"Arap-İsrail savaşları ile başlayıp yarım asırdır devam eden, artık barış huzur gelsin diye umut ederken daha da dozu artan şiddete, katliama lanet olsun diyorum çaresizce... Doğduğu topraklar kaderi olan milyonlarca çaresiz mazlum adına, bu işleri bu noktaya getiren, hırsları ve çıkarları uğruna, müdahale edecek gücü olup da sessiz ve kayıtsız kalan insanlığa lanet olsun diyorum. Çok üzgünüm, haberleri izlerken kalbim sıkışıyor, üzülmekten yorgun düşer ya insan işte tam böyle hissediyorum. Filistin'de yaşananlar kabul edilemez, dünyanın gözü önünde yapılan kıyım ve hatta soykırım hazmedilecek gibi değil. Üzülmekten, kınamaktan lanetlemekten başka elimizden bir şey gelmemesi daha da ağır bir üzüntü... Tüm günahsız mazlumların Allah yar ve yardımcıları olsun. Dualarımız onlarla, onlara bu acıları bu hayatı layık gören insan müsveddeleri elbette insanlık tarihinin kara lekesi olarak tarih sayfalarında yerini alacaktır."

Ajda Pekkan Filistin'e kanlı saldırılar düzenleyen İsrail'i lanetledi - Resim : 1

 

Kaynak: Haber Global TV

Ajda Pekkan İsrail filistin magazin haberleri