Aile Şirketi 38. ve 39. Bölüm tek parça full izle | Bein Connect Aile Şirketi final izle

Aile Şirketi 38. ve 39. Bölüm tek parça full izle | Bein Connect Aile Şirketi final izle

Aile Şirketi dizisinin 38. ve 39. Bölümü 7 Ekim günü Bein Connect'te yayınlandı. 3. sezonun 12. ve 13. bölümü yani finali internete yüklendi. Aile Şirketi dizisinin finalini tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Aile Şirketi final izle.

Aile Şirketi dizisinin 3 sezonunun 12. ve 13. bölümü olan 38. ve 39. bölümü yani finali Bein Connect'te 7 Ekim günü yayınlandı.

Digitürk'ün içerik platformu beIN CONNECT’in sevilen komedi dizisi Aile Şirketi, üçüncü sezonuyla geri döndü. Aile Şirketi’nin ilk sezonu 2020 yılının ağustos ayında izleyici ile buluşmuş ve en çok izlenen içeriklerin arasında yerini almayı başarmıştı. Başrollerinde Emrah Kaman, Özlem Öçalmaz, Eslem Akar, Can Sipahi, Cihan Durmaz ve usta oyuncu Müfit Kayacan’ın yer aldığı dizi bu sezonda deli dolu.

Aile Şirketi dizisi 3. sezon özeti

"Hai-Tur kurucu ortaklarından Harun Boz büyük umutlarla kurduğu Hai Tur’dan kapı dışarı edilmiştir. Bu süreçte beklenmedik bir şekilde yanında sadece muhasebe müdürü Şenol Bey kalmıştır. 'Yaşanan oldukça duygusal vedanın ardından Harun Boz ve Hai-Tur’un yolları bir daha kesişmemek üzere ayrılmıştır' cümlesi beklenen son olsa da, beklenmedik hamlelerin insanı Harun Boz için her şey daha yeni başlamaktadır."

Aile Şirketi'nin konusu

Harun ve Hande birbirlerine zıt karakterlere sahip kardeşlerdir. Hande turizm sektöründe profesyonel bir iş kadınıdır. Aile Şirketi, aksiyon ve entrikaların yanı sıra komik ve romantik hikâyesiyle de izleyenlerle buluşacak. Harun artık bir aşk adamı mı, yoksa bir iş insanı mı olduğunun kararını verecek. Bir tarafta Bade diğer tarafta koskoca bir turizm imparatorluğu… Duygular mı para mı? Bütün şirket bu zor sorunun cevabını arayacak.

Koray Şahin’in yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu Murat Kaman ve Emrah Kaman’ın birlikte kaleme aldığı yeni nesil komedi dizisi Aile Şirketi’nin bölümleri 20'şer dakikadan oluşuyor.

AİLE ŞİRKETİ FİNAL İZLE

Aile Şirketi dizisinin finalini yani 38. ve 39. bölümünü yani finalini tek parça izleyebileceğiniz link.

AİLE ŞİRKETİ 3. SEZON FRAGMANI

Aile Şirketi