Ahu Tuğba ile olan aşkıyla hafızalara kazınmıştı... Meriç Erkan'dan olay itiraf: "O dönemin yalancısıyım"

Magazin Haberleri
Ahu Tuğba ile olan aşkıyla hafızalara kazınmıştı... Meriç Erkan'dan olay itiraf: "O dönemin yalancısıyım"

Bir zamanlar şov dünyasının vazgeçilmez isimleri arasında yer alan Meriç Erkan’ın maneviyata yöneldi. Değişimiyle gündeme gelen Mahmut Erkan, Katarsis'e konuk oldu. Bir dönem Esra Erol'a katılan, Ahu Tuğba ile aşk yaşayan Meriç Erkan "Ben bir yalancıydım! Öyle ölmek istemedim" dedi.

Katıldığı sabah programlarında yaptığı ilginç danslar ve bir dönem Ahu Tuğba ile yaşadığı aşkla ünlenen Meriç Erkan'ın son hali günlerce konuşuldu. Maneviyata yöneldiğini ve "Nasuh tövbesi" ettiğini söyleyen Meriç Erkan, adını Mahmut Erkan yaptı, sakal bıraktı, cübbe ve sarık taktı.

Ahu Tuğba ile olan aşkıyla hafızalara kazınmıştı... Meriç Erkan'dan olay itiraf: "O dönemin yalancısıyım" - Resim : 1

Meriç Erkan, Psikolog Gökhan Çınar’ın YouTube'da yayınlanan Katarsis programına konuk oldu.

"İMANSIZ DEĞİLDİM"

Meriç Erkan, "Ben zaten imansızdım demiyorum. Hareketlerimle başka yaşantıdaydım. Hareketlerimi düzeltip kendimi inanılmaz bir atmosfere attım, çok güvende hissediyorum" yorumunda bulundu.

"Ben aradığımı buldum. Yatırımım ahirete" diyen Meriç Erkan o dönem yaşadığı hayatla ilgili "Böyle yaparsam reyting getiriyor, her şey yolunda. O ortamda öyle gidiyordu, bambaşka bir pencereden bakınca olay bambaşka oluyor. Öldüğüm adı düşünemiyorum dans ederken hoş değil. Ahu Tuğba'yla program bu binadaydı. O dönem görevim insan eğlendirmekti" dedi.

AHU TUĞBA İTİRAFI

Meriç Erkan çıktığı yayınlarla ilgili de "Doğaçlama kurgu. Sen buna aşıksın bu da seni kabul etmiyor. Kritik noktaları onlar belirliyor gerisi sana kalıyor. Bir duygu yok varmış gibi. Ahu Tuğba'ya karşı hiçbir şey yoktu. Aslında o dönemin yalancısıyım ben. Buna razı edilmiştim bu da benim hatamdır" itirafında bulundu.

Ahu Tuğba ile olan aşkıyla hafızalara kazınmıştı... Meriç Erkan'dan olay itiraf: "O dönemin yalancısıyım" - Resim : 2

Esra Erol'un sunduğu evlilik programına da katılan Erkan "Çiftler kurgulanıyordu. Ne ilgi ne alaka var, reyting canavarları başrolü alıyorlardı, haftalık para veriyorlardı, biz de alıyorduk. Kurguydu. Ahu Tuğba kadar değildi ama" dedi.

Ahu Tuğba ile olan aşkıyla hafızalara kazınmıştı... Meriç Erkan'dan olay itiraf: "O dönemin yalancısıyım" - Resim : 3

Meriç Erkan o dönemle ilgili "Cahillikten dolayı o dönem bir sallanıyorsun o büyüye kapılıyorsun. Bir havalara giriyorsun. Çok tehlikeli. Aşırı şöhretim yoktu ama gez gez gez ne olacak uçarı bir hayat" dedi.

Kaynak: Haber Global

Meriç Erkan Ahu Tuğba Meriç Erkan son hali Esra Erol magazin haberleri