Acun'dan şoke eden karar! Çağrı gözyaşlarını tutamadı

'de ödül oyunu sırasında Çağrı Atakan önce Steven'la kavga etti, ardından ise kendisini uyaran sunucu Murat Ceylan'ın üzerine yürüdü. Çağrı'ya 5 ödülden yararlanmama cezası veren Acun daha sonra Çağrı'ya yarışmayı bırakması için çağrı yaptı. Bunun üzerine Çağrı gözyaşlarını tutamadı.

10.03.2021 02:55 | Son Güncelleme : 10.03.2021 02:58

Survivor 2021'in 9 Mart Salı ekrana gelen son bölümünde ödül oyunu kazanan gönüllüler sevinç gösterisinde bulundu. Bu durum ünlüler tarafından tepkiyle karşılandı. Gonca'nın 'Yeter artık şarkı söylüyoruz' demesi üzerine ipler iyice gerildi. Daha sonra Steven ve Çağrı arasında kavga çıktı.

Yarışmada Steven ile kavga eden ve üzerine yürümeye çalışan Çağrı'yı takım arkadaşları zor engelledi.

MURAT CEYLAN'IN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Ortamı sakinleştirmek için araya giren Murat Ceylan'a Çağrı'nın sert tepkisi ise oldu.Murat Ceylan'ın "Çağrı yeter" uyarına Çağrı, "Sana ne ne yeter?" diye bağırdı.

Çağrı'nın kendisine yaptığı hareketlere sinirlenen sunucu Murat Ceylan da ona doğru yürüdü ve kendisini uyardı.

Ancak hızını alamayan Çağrı "Bu yarışmayı bırakıyorum. Murat Ceylan sen de gel" diye bağırdı ve parkur alanını koşarak terk etti.

Acun Ilıcalı ise yaşanan bu olayın ardından ada konseyinde Çağrı Atakan'ı sert sözlerle uyardı.

ÇAĞRI'YA ÇOK SERT SÖZLER

Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada "Bir değil, iki değil şu anda senin böyle kontrolü kaybettiğin olay sayısı. Aşırı büyük büyük hareketler. Sürekli olarak süper gerginlik şimdiye kadar bunları yaşadık seninle. Seni klasik kargaşa ve olay çıkarma olayının dışında benim için bu prodüksiyondaki herkes ben demek.Senin oyunda yaptığın bizim sunucumuz Murat Ceylan'a karşı hareketler bana yapılmış sayıyorum. Murat bir anda senin garip tavırlarınla karşılaşıyor. Tek bir şeye dikkat ederim, kimsenin hakkını yemeyelim" dedi.

"ŞU ANDA 'YARIŞMAYI BIRAKIYORUM' DERSEN DE MUTLU OLURUM"

Çağrı'ya Survivor tarihinde en büyük ödül cezasını veren Acun Ilıcalı "Sana net olarak söylememe gerekiyorsa, yaptığın hareketi kabul etmiyoruz. Benim açımdan kabul edilebilir gibi değil. Sana yapacağımız yaptırımı söylüyorum. Bizim bu konuyla ilgili kararımız şöyle: sen bundan sonraki 5 ödülden yararlanmayacaksın. Kafanda şunu da değerlendirmeni istiyorum. Ben bu sebepten seni yarışmadan elemem ama şu anda yarışmayı bırakıyorum dersen de mutlu olurum" dedi.

BİR HAFTA SÜRE İSTEDİ

Acun Ilıcalı'nın bu açıklamasından sonra konseyde büyük sessizlik oldu. Çağrı ise gözyaşlarını tutamadı. "Ben arkadaşıma yapılan bu hareketi kabul etmiyorum" diyen Acun Ilıcalı kararı Çağrı'ya bıraktı.

Çağrı ise "Ben bunun cevabını sonra versem olur mu Acun ağabey" dedi ve Acun Ilıcalı'dan bir hafta süre istedi.

Çağrı Atakan, yarışmaya dair kesin kararını önümüzdeki hafta konseyde açıklayacak.

Sıradaki Haber Yükleniyor