Masum 382. Bölüm İzle

382. bölüm izle. Hint dizisi Masum'un 382. bölümü 8 Nisan 2021 Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlandı. İşte Masum dizisinin 382. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. 

08.04.2021 14:40 | Son Güncelleme : 09.04.2021 09:50

Masum dizisinin 382. bölümü Kanal 7'de 8 Nisan Perşembe günü yayınlandı.

Masum 382. bölümde ne oldu?

Kokila’nın Gora’ya kendini affettirme çabası Gopi ve Ahem’in endişelenmesine neden olur. Kokila’daki bu değişimi anlayamayan Gopi ne yapacağını şaşırır. Kokila evdeki törenleri artık Gopi yerine Sona’nın yapacağını söyleyince herkes şok olur. Madu ise onların arasındaki gerilimden faydalanmayı kafasına koyar. Öte yandan Mira Daram’la ilgili duygularını sorgular. Daram’ın evine giden avukat, Mira’nın boşanmak istediğini söyleyince Daram yıkılır. Daram Mira’dan boşanmayı kabul edecek mi?

Masum 381. bölümde ne olmuştu?

Kokila Molu ve Sona için düğün töreni hazırlar. Bu törene Gora’yı da davet eden Kokila hareketleriyle herkesi şaşırtır. Ahem ve Gopi Kokila’nın yaptıklarının sebebini öğrenmeye çalışır. Kokila Daram’ı hapse attırdıkları için Daram’dan özür diler. Kokila ve Gora herkesin içinde birbirine sarılır. Tüm bunlar yaşanırken Daram gizlice gelir ve Mira’yı bir köşeye çeker. Ona kendisini sevip sevmediğini soran Daram cevabını almadan gitmek istemez. Mira Daram’a ne cevap verecek?

Masum hafta içi 15:20, hafta sonu ise 16:00’da Kanal 7 ekranlarında…

MASUM DİZİSİNİN KONUSU

Evlilikleri süresince birçok probleme göğüs geren Ahem ve Gopi’nin romantik öyküsü Masum ile izleyiciye aktarılıyor.

Başrollerini Devoleena Bhattacharjee ve Muhammed Nazım’ın üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 15.20’de Kanal 7’de…

Birbirlerine kör kütük aşık olan Gopi ve Ahem’in hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Ahem için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Ahem, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. İlk başta zorunluluk olan bu evlilik daha sonra her iki genç için de büyük bir aşka dönüşür.

MASUM 382. BÖLÜM İZLE

Masum dizisinin 8 Nisan Perşembe günü yayınlanan 382. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin

Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar

Oyuncular: Devoleena Bhattacharjee, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel 

MASUM 382. BÖLÜM FRAGMANI

Sıradaki Haber Yükleniyor