Kağıt Ev 8. Bölüm İzle

Star TV'nin yeni dizisi 'in 8. bölümü 7 Haziran 2021 Pazartesi günü yayınlandı. Biter bitmez internete yüklenen Kağıt Ev dizisinin 8. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Kağıt Ev 8. Bölüm İzle. 

07.06.2021 20:00 | Son Güncelleme : 08.06.2021 05:38

Şenol Sönmez'in yönettiği Kağıt Ev dizisinin 8. bölümü 7 Haziran Pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlandı. 

Yapım firması 03 Medya olan dram türündeki dizi her pazartesi günü saat 20:00'de yayınlanıyor.

Kağıt Ev 8. Bölümde ne oldu?

Ailesinden intikam almak için cinayeti üstlenen Mert, cezaevinde dedesiyle tanışır. İfade vermesi istenen Cemre yine inanılmaz oyunlarla hem polisi hem medyayı tufaya getirir. Azra’nın sapığı ile Cemre’nin yolları hiç beklenmeyen bir şekilde kesişecek ve bu karşılaşma ile Cemre tüm sırları öğrenecektir. Hayatının en önemli dönüm noktasını yaşayan Aylin için ise yepyeni bir yol ayrımı yaklaşmaktadır. O yol ayrımı aslında sadece Aylin için değil; Cihan, Azra, Cemre, Mert ve hatta Bülent için de yaşanacaktır. 

Kağıt Ev 7. Bölümde ne olmuştu?

Ailesinden intikam almak içi cinayeti üstlenen Mert’i kurtarmak için Aylin ve Cihan Fırtına , Bülent’e gerçekleri söyler. Ancak Mert onların ifadelerini geçersiz kılacak öyle tuzaklar hazırlamıştır ki, her ikisi de çaresiz kalır. Aylin ve Cihan’ın cinayeti Cemre işledi açıklaması üzerine Cemre herkesi daha da zor durumda bırakacak oyunlarını oynar. Cihan Bülent’e yasak aşkını itiraf etmek zorunda kalır. Bu itiraf Bülent için büyük hayal kırıklığı yaratır. Hem hocası olarak gördüğü, çok takdir ettiği Cihan hocaya hem de beğendiği, ilgi duyduğu Azra’ya olan inancı sarsılacaktır. Günlerce kızına ne olduğunu merak eden Gülüm ise İnci’nin sığındığı evde öldürülüp bir de bahçesine gömüldüğünü öğrenince delirir. Gülsüm’ün tepkisi Aylin’in canını çok yakacaktır. İtirafıyla suçlu bulunan Mert’i ise cezaevinde büyük bir sürpriz bekliyordur.

Kağıt Ev dizisinin konusu

Cihan ve Aylin Fırtına, oğulları Mert (19), büyük kızları Cemre (16) ve küçük kızları Melisa (7) ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadır. Kariyerleri, evleri, hayatları… Kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Ama bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorundadırlar.

Kağıt Ev dizisi oyuncuları

Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Nihal Koldaş, Can Nergis, Helin Kandemir, Nejat Uygur, Bülent Gültekin, Yaşar Üzer, Bulut Teker, Tuğçe Aykut

Kağıt Ev 8. Bölüm İzle

Star TV ekranlarında 7 Haziran'da yayınlanan Kağıt Ev dizisinin 8. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. 

Kağıt Ev 8. Bölüm Fragmanı

Sıradaki Haber Yükleniyor