Kırık Hayatlar 24. Bölüm İzle

Kırık Hayatlar 24. Bölüm İzle

Kanal D'nin yeni dizisi Kırık Hayatlar'ın 24. bölümü 28 Eylül Salı günü yayınlandı. Dizinin 24. bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. İşte Kırık Hayatlar dizisinin yeni bölümünü tek parça halinde izleyebileceğiniz link. Kırık Hayatlar 28. Bölüm İzle.


Kırık Hayatlar dizisinin 24. bölümü Kanal D'de 28 Eylül Salı günü yayınlandı. Dizi hafta içi her gün saat 11:00'de yayınlanıyor.

KIRIK HAYATLAR 23. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Konaktaki ilk kahvaltısında Deniz, geç sofraya oturduğu için Ahu tarafından kınanır. Diğer yandan Esin de araya girip, Deniz ve Çınar ile ilgili öğrendiği büyük sırrı sofrada paylaşınca Fehmi’nin büyük tepkisini alır. Deniz, Esin’in davranışına anlam veremezken Çınar, Esin’in kardeşçe kıskançlığına yorar.  Öykü, hazırladığı son tasarımı Leyla hanıma sunacağı için heyecanlıdır. Ancak Sinem’in yaptığı işi sabote etme planlarından habersizdir.

Sinem, yaptığı atakla Öykü’nün nerdeyse işinden olmasına neden olur. Şevki ve Jale, Kocabey’lere yanaşarak, Şevki’nin kendine yeni iş kurması için yardım isteme planları yaparlar. Aysel bu durumdan hoşlanmaz ve kocası ile görümcesini sert şekilde uyarır. Fehmi, Deniz’in stüdyoda çalışmasından memnun değildir. Kocabey ailesine yakışan bir işe girmesi gerektiğini Çınar’a söyler. Çınar, Deniz’in kararlarına karışmak istemez.

Fehmi’nin Aysel ve ailesini, özel bir yemekle ağırlama kararından Şevki ve Jale memnundur. Şevki iş meselesini açmak isterken, Jale de Fehmi’ye kur yapıp, konağa girmenin yollarını arar. Deniz, Ahu ve Aysel’i bir köşede tartışırken görür. Kendisi ilgili gerçeği konuştukları an, yanlarına gelir. Deniz, gerçek annesinin kim olduğunu öğrenebilecek midir?

KIRIK HAYATLAR DİZİSİNİN KONUSU

Kırık Hayatlar dizisi, iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşıyacak.

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı dizisinin oyuncu kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk bulunuyor.

Yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği Kırık Hayatlar dizisinin yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturuyor. Dizinin öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu’nun yazarken, senaryoyu ise Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik kaleme alıyor.

DİZİNİN KÜNYESİ

Yapım: Nöbetçi Yapım

Yapımcı: Berna Akpınar - Metin Namlısesli

Yönetmen: İlknur Uğuz Arslan - Bekir Dadaş

Senaryo: Yaşar Aksu- Nilüfer Yenidoğan Özmekik

Hikaye: Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu

Müzik: İrsel Çivit

Ortak Yapımcı: AFF MEDYA

Oyuncular:

Meltem Akçöl (Deniz), Erdem Yılmaz (Çınar), Mine Çayıroğlu (Ahu Kocabey), Burcu Almeman (Aysel Yılmaz), Atsız Karaduman (Fehmi Kocabey), Murat Onuk (Yalçın Kocabey), Arbnora Ademaj (Leyla), Zafer Öztürk (Şevki Yılmaz), Uğurhan Tekin (Serdar Yüksel), Felicia Sağnak (Ela Erduran) , Erdi Ünver (Barış), Mustafa Bademoğlu (Özgür Yüksel), Yeşim Çelebi (Esin Kocabey),Hatice İrkin (Öykü Yılmaz), Sedat Berke Özkök (Mert Kocabey), Ümit Ufuk Tosun ( Turgut), Sabriye Günüç(Hayriye), İbrahim Coşkun(Tekin), İbrahim Coşkun (Tekin Yüksel), Özlem Fidan Kamalıoğlu (Nuran Yüksel), Serdar Kamalıoğlu(Mahmut), Mesude Türkmen (Suzan), Hilal Attar ( Zeki)

Kırık Hayatlar dizisi 24. Bölüm İzle

28 Eylül günü Kanal D'de yayınlanan Kırık Hayatlar dizisinin 24. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link

KIRIK HAYATLAR 24. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

KIRIK HAYATLAR 24. BÖLÜM CANLI İZLE

Kırık Hayatlar