Emanet 234. Bölüm Full İzle

Emanet
Emanet 234. Bölüm Full İzle

Kanal 7'de Emanet dizisinin 234. Bölümü, 21 Ekim Salı günü yayınlanacak. İşte Emanet dizisinin 234. bölümünü tek parça full olarak seyredebileceğiniz link ve fragman haberimizde. Emanet 234. Bölüm İzle.

Emanet'in 234. Bölümü 21 Ekim Perşembe günü Kanal 7'de yayınlandı.

EMANET 234. BÖLÜMDE NE OLDU?

Emanet’te bu akşam Seher, Yaman’la ilgili önemli bir karar vermek üzeredir. Seher’in bu kararı ikiliyi nasıl etkileyecek? Yaman ve Seher arasındaki yakınlaşma giderek artarken, Seher her ikisi için de önemli bir karar vermenin eşiğindedir. Semra’nın hastaneye kaldırıldığını öğrenen Duygu büyük bir şok içindedir. Hala Duygu’ya öfkeli olan Semra’yla karşılaştıklarında hiç istemediği bir tepkiyle karşılaşır.

EMANET DİZİSİNİN KONUSU

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

EMANET DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

EMANET 234. BÖLÜM İZLE

Emanet dizisinin 21 Ekim günü yayınlanan 234. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link.

EMANET 234. BÖLÜM FRAGMANI

Kaynak: Haber Global

Emanet 234 bölüm Emanet 234. Bölüm Full İzle Emanet son bölüm izle Emanet dizisi dizi haberleri kanal 7 dizileri dizi izle kanal 7 izle emanet 234. bölüm izle bedava dizi izle emanet dizisi kanal 7 Türk dizileri emanet yeni bölüm izle emanet 21 ekim izle emanet 234. bölüm kanal 7 canlı