Kırık Hayatlar 18. Bölüm İzle

Kanal D'nin yeni dizisi 'ın 18. bölümü 15 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Dizinin 17. bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. İşte Kırık Hayatlar dizisinin yeni bölümünü tek parça halinde izleyebileceğiniz link. Kırık Hayatlar 17. Bölüm İzle

15.09.2021 10:55 | Son Güncelleme : 15.09.2021 12:32

Kırık Hayatlar dizisinin 18. bölümü Kanal D'de 15 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Dizi hafta içi her gün saat 11:00'de yayınlanıyor.

KIRIK HAYATLAR 17. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Ahu, Mahmut’un öldüğünü zanneder. Komada olduğunu öğrenince, hala tehlike oluşturabileceğini düşünüp, endişelenir. O’nun gergin hali Yalçın’ın dikkatinden kaçmaz. Deniz, babasının işini kaybettiğini öğrenir. Aysel maddi anlamda ailesine yük olmamak için kendi doktorunun ameliyatı yapmasına karar verir. Diğer yandan Sadık, Şevki’ye ulaşıp, Fehmi ile ikisi arasında görüşme ayarlar. Fehmi’nin bütün sırlarını bilmesi ve ona yardım etmek istemesi Şevki’yi şaşırtır. Neden Kocabey ailesi kendileriyle bu kadar ilgileniyordur? Bu konuda Aysel’i sorgular. Ancak Aysel’le konuşması hiç tahmin etmediği şekilde sonuçlanır. Serdar bir şekilde bahanelerle, fotoğraf stüdyosuna gelip, Deniz’i görmeye devam eder. Bu durum Çınar’ı iyice gerginleştirir. Öte yandan; Nuran ise Ahu’ya; Serdar ile Deniz’i birbirine yakıştırdığını söylediğinde, Ahu iyice çileden çıkar. Bu kadar gerginlik üzerine konağa gelen sürpriz ziyaretçiler, onu iyice kapana kıstırır. Fehmi; Deniz’i özel olarak konuşmaya çağırır. Deniz tam anlamıyla şoka girer. Çünkü Fehmi, bütün hayatını değiştirecek bir teklif yapmıştır.

KIRIK HAYATLAR DİZİSİNİN KONUSU

Kırık Hayatlar dizisi, iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşıyacak.

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı dizisinin oyuncu kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke  Özkök,  İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa  Bademoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk bulunuyor.

Yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği Kırık Hayatlar  dizisinin yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturuyor. Dizinin öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu’nun yazarken,  senaryoyu ise Yaşar  Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik  kaleme alıyor.

DİZİNİN KÜNYESİ

Yapım: Nöbetçi Yapım

Yapımcı: Berna Akpınar - Metin Namlısesli

Yönetmen: İlknur Uğuz Arslan - Bekir Dadaş

Senaryo:  Yaşar Aksu- Nilüfer Yenidoğan Özmekik

Hikaye:  Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu

Müzik:         İrsel Çivit

Ortak Yapımcı: AFF MEDYA

Oyuncular: 

Meltem Akçöl (Deniz), Erdem Yılmaz (Çınar), Mine Çayıroğlu (Ahu Kocabey), Burcu Almeman (Aysel Yılmaz), Atsız Karaduman (Fehmi Kocabey), Murat Onuk (Yalçın Kocabey), Arbnora Ademaj (Leyla), Zafer Öztürk (Şevki Yılmaz), Uğurhan Tekin (Serdar Yüksel), Felicia Sağnak (Ela Erduran) , Erdi Ünver (Barış), Mustafa  Bademoğlu (Özgür Yüksel), Yeşim Çelebi (Esin Kocabey),Hatice İrkin (Öykü Yılmaz), Sedat Berke Özkök (Mert Kocabey), Ümit Ufuk Tosun ( Turgut), Sabriye Günüç(Hayriye), İbrahim Coşkun(Tekin), İbrahim Coşkun (Tekin Yüksel), Özlem Fidan Kamalıoğlu (Nuran Yüksel), Serdar Kamalıoğlu(Mahmut), Mesude Türkmen (Suzan), Hilal Attar ( Zeki)

Kırık Hayatlar dizisi 18. Bölüm İzle

15 Eylül günü Kanal D'de yayınlanan Kırık Hayatlar dizisinin 18. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link

KIRIK HAYATLAR 18. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Sıradaki Haber Yükleniyor