Kırık Hayatlar 17. Bölüm İzle

Kanal D'nin yeni dizisi Kırık Hayatlar'ın 17. bölümü 14 Eylül Salı günü yayınlandı. Dizinin 17. bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. İşte Kırık Hayatlar dizisinin yeni bölümünü tek parça halinde izleyebileceğiniz link. Kırık Hayatlar 17. Bölüm İzle

Kırık Hayatlar 17. Bölüm İzle

Kırık Hayatlar dizisinin 17. bölümü Kanal D'de 14 Eylül Salı günü yayınlandı. Dizi hafta içi her gün saat 11:00'de yayınlanıyor.

KIRIK HAYATLAR 16. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Ahu, Mahmut’un hapishanede ziyaretine gider. Mahmut, kızlarının öldüğüne inanmaz ve Ahu’yu yalan söylemekle suçlar. Ahu iyice kapana kısılmıştır. Çınar ve Deniz, beraber köy ziyaretine gidip, Çınar’ın ailesiyle ilgili bilgi edinmeye çalışırlar. Bu yolculuk ikiliyi birbirlerine iyice yakınlaştırır. Sadık ve Fehmi, Çınar gerçeği öğrenmesin diye tedbirlerini almış ama Serdar’ın araştırma için aynı köye gideceğini hesaba katmamışlardır. Öykü, tüm tekstil çalışanlarının İtalya defilesine gitmesinden ötürü üzgündür. Sinem’in Mert ile gezi planları yapmasına sinirlenir. Şevki’nin kahvedeki işini kaybetmesi, aileye inen son darbedir. Aysel, kahve sahibini ikna etmeye çalışsa da tüm çabaları işleri daha da gerginleştirir. Ahu, Mahmut’un kendisini kıskaca almasından mutsuzdur. En sonunda şoföründen bu konuda yardım ister. Ama olaylar hiç beklemediği bir noktaya gelince, ne yapacağını şaşırır.

KIRIK HAYATLAR DİZİSİNİN KONUSU

Kırık Hayatlar dizisi, iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşıyacak.

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı dizisinin oyuncu kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke  Özkök,  İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa  Bademoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk bulunuyor.

Yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği Kırık Hayatlar  dizisinin yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturuyor. Dizinin öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu’nun yazarken,  senaryoyu ise Yaşar  Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik  kaleme alıyor.

DİZİNİN KÜNYESİ

Yapım: Nöbetçi Yapım

Yapımcı: Berna Akpınar - Metin Namlısesli

Yönetmen: İlknur Uğuz Arslan - Bekir Dadaş

Senaryo:  Yaşar Aksu- Nilüfer Yenidoğan Özmekik

Hikaye:  Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu

Müzik:         İrsel Çivit

Ortak Yapımcı: AFF MEDYA

Oyuncular: 

Meltem Akçöl (Deniz), Erdem Yılmaz (Çınar), Mine Çayıroğlu (Ahu Kocabey), Burcu Almeman (Aysel Yılmaz), Atsız Karaduman (Fehmi Kocabey), Murat Onuk (Yalçın Kocabey), Arbnora Ademaj (Leyla), Zafer Öztürk (Şevki Yılmaz), Uğurhan Tekin (Serdar Yüksel), Felicia Sağnak (Ela Erduran) , Erdi Ünver (Barış), Mustafa  Bademoğlu (Özgür Yüksel), Yeşim Çelebi (Esin Kocabey),Hatice İrkin (Öykü Yılmaz), Sedat Berke Özkök (Mert Kocabey), Ümit Ufuk Tosun ( Turgut), Sabriye Günüç(Hayriye), İbrahim Coşkun(Tekin), İbrahim Coşkun (Tekin Yüksel), Özlem Fidan Kamalıoğlu (Nuran Yüksel), Serdar Kamalıoğlu(Mahmut), Mesude Türkmen (Suzan), Hilal Attar ( Zeki)

Kırık Hayatlar dizisi 17. Bölüm İzle

14 Eylül günü Kanal D'de yayınlanan Kırık Hayatlar dizisinin 17. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link

KIRIK HAYATLAR 17. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Kırık Hayatlar