Shameless oyuncusu ünlü komedyen Ricarlo Flanagan "Kovid şaka değil" tweeti attıktan 2 hafta sonra hayatını kaybetti

Shameless oyuncusu ünlü komedyen Ricarlo Flanagan "Kovid şaka değil" tweeti attıktan 2 hafta sonra hayatını kaybetti

Shameless ve Last Comic Standing gibi yapımların yıldızı ünlü oyuncu Ricarlo Flanagan, "Bu kovid şaka değil" tweet'ini attıktan 2 hafta sonra hayatını kaybetti.

NBC'de yayınlanan Last Comic Standing'in yanı sıra Shameless'taki performansıyla da tanınan ünlü oyuncu Ricarlo Flanagan'ın 41 yaşında hayatını kaybettiği açıklandı.

İki hafta önce attığı tweet'te COVID-19 olduğunu açıklayan oyuncu "Bu kovid şaka değil" diye yazmıştı.

Haber Global'in edindiği bilgiye göre ölüm nedeni açıklanmayan oyuncu koronavirüse bağlı komplikasyonlar nedeniyle hayatını kaybetti.

Ünlü komedyenin ajansı KMR Talent'tan yapılan açıklamada ölüm haberi doğrulanırken "Ricarlo tanıdığımız ve birlikte çalışmaktan memnun olduğumuz en iyi insanlardan biriydi" denildi.

Flanagan'ın ailesi ise, "Sevilen birinin ölüm haberini duymak asla kolay bir şey değil. Ricarlo aniden vefat ettiğinde ailesinden uzaktaydı. O sevgi dolu bir oğul, torun, kuzen, yeğen ve birçok yeteneğe sahip bir arkadaştı. Girdiği her odadan kahkahalar yükselirdi. Cenazesini Cleveland'a götereceğiz. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin" denildi.

Shameless oyuncusu Ricarlo Flanagan kimdir?

Flanagan Showtime'da yayınlanan Shameless'la adını duyurduktan sonra Disney Plus dizisi Walk the Prank, The Mick, The Carmichael Show, Insecure, The Neighborhood, Kidding, Room 104, Mad About You ve Last Comic Standign gibi yapımlarda rol almıştı.

Ayrıca rap müziğiyle de ilgilenen ünlü oyuncu, 'Father Flanagan' adıyla 'Death of davinchi", "An Opus Inspired by Andre Martin" ve "Hope You're Proud" adıyla 3 albüm yayınlamıştı. Flanagan'ın yeni albümü "Botsh Sides of The Brain" ise salı günü duyurulmuştu.

23 Mart 1980 doğumlu olan ve tam adı Ricarlo Erik Flanagan olan ünlü komedyen evli değildi.

 

Kaynak: Haber Global

2021'de hayatını kaybeden ünlüler