"Şeref Sözü", ekran macerasına bu akşam başlıyor

Yeni dizi Şeref Sözü, bu akşam seyirciyle tanışıyor. Dramada Tolgahan Şayışman başrolde, ona Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın, Öykü Çelik ve Umut Kurt gibi isimler eşlik ediyor...

14.10.2020    11:46

Adabeyli Ailesi, sahip oldukları adada kendi koydukları kurallar çerçevesinde yaşamaktadır.

Cihan Adabeyli, koskoca bir servetin ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir düzenin temsilcisidir.

Ansızın Adabeyli Adası'na bir telefon gelir ve Cihan Adabeyli'nin tüm hayatı geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği şeref sözünü tutma vaktinin gelmesiyle değişir.

Arayan İsra'dır. İsra'nın tek bir umudu vardır: Cihan Adabeyli. Kucağında yeni doğmuş bebeğiyle son çare olarak Cihan'ı arar. Ve Cihan Adabeyli uçağına atlayıp Lübnan'a gider.

Faruk, şehrin her yerinde İsra'yı ve çocuğunu ararken Cihan, hayatını değiştirecek bir karar vermek zorunda kalır. İsra'nın Adabeyli Malikanesi'ne Cihan'ın karısı olarak gelmesiyle Adabeyli Adası'nda tüm düzen altüst olacaktır...

Yeni dizi Şeref Sözü'nün genel konusu böyle.

Tolgahan Sayışman'ın Cihan Adabeyli karakterini canlandırdığı dramanın kadrosu Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın, Öykü Çelik, Meltem Gülenç, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş ve Görkem Türkeş'ten oluşuyor. 

Tims&B imzalı dizinin senaryosu, Eda Tezcan'a ait.

Şeref Sözü'nün yönetmeniyse Cevdet Mercan...

 
 
 

Son Güncelleme : 14.10.2020 - 11:46
Sıradaki Haber Yükleniyor