x

Haber Global

"Ramo" 11. bölüm: Ramo'yu sevdiği kadınla çıktığı yolun sonunda ne bekliyor?

Ramo, bu akşam 11. bölümüyle ekranda. Etrafı kuşatılan Ramo, sevdiği kadın Sibel ile yeni bir yola çıkıyor ama o yolun sonunda unutamadıkları geçmişleri onları bekliyor...

24.03.2020 - 09:21

A -

A +

Ramo'da sıra 11. bölümde: 

Ramo ile Sibel'in aşkı, yıllar sonra intikamı yenmiştir. İkili, birlikte yaşamaya başlar ama mutluluk onların düşündüğü kadar yakın değildir. En büyük düşmanları yine ortaya çıkmış, çiftin geleceğini mahvetmeye hazırlanmaktadır.


Polise sığınan Alpay, komisyonla ilgili tüm bilgileri anlatmaya karar vermiştir. Süleyman buna müsaade etmeyecektir. İçeriye gönderdiği avukatıyla Alpay'a reddedemeyeceği bir teklif sunar.


Ramo ise Süleyman'ın her adımını önceden haber aldığını anlamıştır. En yakınında bir köstebek vardır ve bunu ortaya çıkarmak zorundadır. Ramo köstebeği bulmak için zekice bir plan yapar ama onun için zaman daralmaktadır. Ailesi, sevdikleri, aşkı, mahallesi kısacası her şeyi tehdit altındadır. Etrafı kuşatılan Ramo, sevdiği kadınla yola çıkar. Yolun sonunda unutamadıkları geçmişleri onları beklemektedir. 


Senaryosunu Yılmaz Şahin'in yazdığı, Yağız Alp Akaydın'ın yönettiği BKM imzalı Ramo'da başlıca rolleri Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner, Ruhi Sarı, Macit Koper ve Ekin Türkmen üstleniyor...


Son Güncelleme : 24.03.2020 - 09:22
Sıradaki Haber Yükleniyor