'Nasipse Olur’un yapımcısı Vahdet Erdoğan duyurdu: ‘Sil Baştan Kaynanam’ geliyor!

Kültür Sanat haberleri
'Nasipse Olur’un yapımcısı Vahdet Erdoğan duyurdu: ‘Sil Baştan Kaynanam’ geliyor!

Sinema sektörüne Nasipse Olur filmiyle giren Vahdet Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni filmi ‘Sil Baştan Kaynanam’ın müjdesini verdi.

Yaklaşık 10 yıllık kısa film yarışmaları ve ses getiren organizasyon tecrübelerinin ardından sinemaya adım adan Vahdet Erdoğan, yapımcılığını üstlendiği ilk filmi ‘Nasipse Olur’la önemli bir yapıma imza atmıştı. Pandemide sinemaların kapanması sonrasında televizyonda yayınlanarak reyting rekorları kıran ve Bulgaristan, Makedonya, Bosna Hersek, Sırbistan, Pakistan, Kuveyt ve Katar gibi ülkelerde büyük beğeni toplayan Nasipse Olur’un yapımcısı Vahdet Erdoğan; yeni filmi ‘Sil Baştan Kaynanam’ için motor diyecek.

Yakın tarihin önemli kahramanlarından Nuri Paşa'nın hayatını konu alan dizi çalışmalarını sürdüren Greenart Group’un yeni film projesi de sektörde heyecan yarattı.

‘’SİL BAŞTAN KAYNANAM’’ ÇEKİMLERİ TEMMUZ AYINDA BAŞLIYOR!

Temmuz ayında Sivas’ta çekilecek olan ‘Sil Baştan Kaynanam’ Anadolu’da yaşanan gelin ve kaynana hikâyelerine esprili bir dille mercek tutacak. Senaryosu Barış Başar tarafından yazılan filmin yönetmenliğini usta isim Raşit Çelikezer üstlenecek. Filmin merakla beklenen oyuncu kadrosu ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

'Nasipse Olur’un yapımcısı Vahdet Erdoğan duyurdu: ‘Sil Baştan Kaynanam’ geliyor! - Resim : 1

VAHDET ERDOĞAN KİMDİR?

1979 yılında Sinop Boyabat'ta doğdu. İlkokulu köyünde, orta ve liseyi İstanbul Üsküdar’da okudu. Üniversite eğitimini halkla ilişkiler alanında tamamladı.

Üniversite eğitiminden sonra kurumsal ve stratejik yönetim, sosyal sorumluluk, reklamcılık, organizasyon ve siyasal iletişim alanlarında eğitimler aldı. Siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, sosyal sorumluluk projelerinde görevler aldı, yöneticilikler yaptı. Seyahat etmek, sosyal sorumluluk projelerinde görev almak, film izlemek hobileri ve uğraşıları arasında yer almaktadır.
Reklam, tasarım, matbaa ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren farklı kuruluşlarda çalıştıktan sonra 2003 yılında Greenart Group’u kurdu.

'Nasipse Olur’un yapımcısı Vahdet Erdoğan duyurdu: ‘Sil Baştan Kaynanam’ geliyor! - Resim : 2

Grup bünyesinde ajans, organizasyon, outdoor reklam, prodüksiyon, araştırma ve yayıncılık hizmetlerinde faaliyet gösteren şirket ve markalar yer almaktadır.
Halen Greenart Group’un yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra Türk Kızılay Genel Merkez Delegeliği, İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı'nı yürütmektedir.

Mevcut çalışmalarını sürdürürken Greenart Prodüksiyon bünyesinde film yapımcılığına başladı, ilk sinema filmi Nasipse Olur’u 2020’de seyirciyle buluşturdu.

 

Kaynak: Diğer

Nasipse Olur vahdet erdoğan vahdet erdoğan kimdir Sil Baştan Kaynanam Sil Baştan Kaynanam oyuncuları kültür sanat haberleri