Joker'in devam filminin vizyon tarihi ve kadrosu belli oldu

Film haberleri
Joker'in devam filminin vizyon tarihi ve kadrosu belli oldu

2019'da gişe rekorları kıran Batman'in ezeli düşmanı 'Joker', devam filmiyle geri dönüyor. Joaquin Phoenix’in başrolde yer aldığı yeni Joker filminin vizyon tarihine ve kadrosuna dair detaylar paylaşıldı.

Gotham’ın kötü adamı Joker’in hikayesine sunduğu farklı bakış açısıyla hayranlardan ve eleştirmenlerden tam not alan 'Joker'in devam filminin vizyon tarihi belli oldu.

VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU

Joker: Folie à Deux (Joker: İki Kişilik Delilik) olarak açıklanan devam filminin 24 Ekim 2024’te izleyiciyle buluşacağı paylaşıldı.

Joker'in devam filminin vizyon tarihi ve kadrosu belli oldu - Resim : 1

MÜZİKAL OLACAK

Filmin aynı zamanda müzikal türünde olacağı ve karanlık bir hikaye işleyeceği açıklandı.

Son olarak Ridley Scott’ın House of Gucci filmindeki rolüyle eleştirmenlerden tam not alan Lady Gaga’nın Harley Quinn karakteri için düşünüldüğü ve henüz karar aşamasında olduğu belirtilmişti.

Joker'in devam filminin vizyon tarihi ve kadrosu belli oldu - Resim : 2

Variety’nin haberine göre, şarkıcı filmde Joaquin Phoenix’e Harley Quinn rolünde eşlik edecek.

Lady Gaga'nın canlandıracağı Harley Quinn rolünü daha önce Suicide Squad filmlerinde Margot Robbie canlandırmıştı. Avusturalyalı oyuncunun üç filmde canlandırdığı bu karakter DC hayranları tarafından çok sevilmişti.

Kaynak: Haber Global

Joker filmi Joker devam filmi Joker: İki Kişilik Delilik Joker: İki Kişilik Delilik vizyon tarihi Joker: İki Kişilik Delilik oyuncuları film haberleri