Barış Manço ile 7'den 77'ye programının yönetmeni Erkmen Sağlam hayatını kaybetti

2021'de hayatını kaybeden ünlüler
Barış Manço ile 7'den 77'ye programının yönetmeni Erkmen Sağlam hayatını kaybetti

Bir döneme damga vuran "Barış Manço ile 7’den 77’ye" adlı televizyon programının yapımcısı ve yönetmeni olan Erkmen Sağlam hayatını kaybetti. Kanser tedavisi gören Sağlam'ın cenaze törenine Cahit Berkay başta olmak üzere sevenleri ve dostları katıldı.

İstanbul'da 1999'da yaşamını yitiren ünlü müzisyen ve televizyon programcısı Barış Manço'nun 40 yıllık dostu olduğu belirtilen yapımcı ve Yönetmen Erkmen Sağlam, dün kanser nedeniyle yaşamını yitirdi. Sağlam için bugün Erenköy Galip Paşa Camii'nden cenaze töreni düzenlendi.

Barış Manço ile 7'den 77'ye programının yönetmeni Erkmen Sağlam hayatını kaybetti - Resim : 1

Cenaze törenine Erkmen Sağlam'ın yakın arkadaşı Cahit Berkay, yakınları ile sevenleri katıldı.

Barış Manço ile 7'den 77'ye programının yönetmeni Erkmen Sağlam hayatını kaybetti - Resim : 2

Sanatçı Cahit Berkay sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Yazmaya elim gitmiyor… Bazen bişey oluyor ve her şey anlamını yitiriyor… Dostum, kardeşim Erkmen Sağlam’ı kaybettik… Bir sürü güzel anı bıraktı geriye ve gitti…" dedi.

Yapımcı, yönetmen Erkmen Sağlam, cenaze töreninin ardından, Kanlıca Mezarlığı'nda, 2019'da kaybettiği eşi Eşi Nilüfer Sağlam’ın yanında toprağa verildi.

Kaynak: Haber Global

2021 yılında hayatını kaybeden ünlüler Barış Manço Erkmen Sağlam Erkmen Sağlam vefat etti Erkmen Sağlam kimdir Barış Manço ile 7'den 77'ye