Tartıştığı adama sinirlenen kadın, arka arkaya tokat attı

Gündem haberleri Bursa

Bursa’da yolda tartıştığı adama sinirlenen kadın, ona arka arkaya tokat attı.

Bursa’da yolda tartıştığı kişiye sinirlenen kadın arka arkaya tokat attı. O anlar kameraya anbean yansıdı.

Merkez, Osmangazi ilçesinde Uluyol Mahallesi’nde ticari taksiden inen bir kişiyle tartışma yaşayan kadın, sinirlerine hakim olamadı. Sözlü tartışmadan hırsını alamayan kadın, taksiden inen adamın yüzüne arka arkaya tokat attı.

Çevredekilerin müdahalesiyle sakinleştirilmeye çalışan kadın güçlükle ikna edilirken, sakinliği koruyan adam ise kameralara anbean yansıdı.

BURSA'DA YOLDA GÖRDÜKLERİ KİŞİYE KAPKAÇ YAPTILAR!

Bursa’da yolda gördükleri kişinin cüzdanını gözüne kestiren iki şüpheli, kapkaç yaptıkları cüzdanla kayıplara karıştı. Mağdur adam şüphelilerin peşinden koşsa da dengesini kaybedip yere düştü. O anlar güvenlik kamerasına yansırken, polis ekipleri adım adım takip ettikleri şüphelileri kıskıvrak yakalamayı başardı.

Olay, merkez Osmangazi ilçesine bağlı İntizam Mahallesi üzerinde meydana geldi. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, yolda yürüyen bir kişinin arka cebindeki cüzdanını gözüne kestiren, H.K.B ve H.J takip ettikleri kişiye yaklaşıp hızla cüzdanını aldı. Durumu fark eden mağdur adam hırsızlık şüphelisi 2 arkadaşın peşine düşse de dengesini kaybedip yola düştü. O anlar bir işyeri kamerasına anbean yansırken, ihbar üzerine polis ekipleri iki hırsızın peşine düştü.

Durum üzerine Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Osmangazi Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliğince kimlikleri tespit edilen hırsızlar polisin operasyonuyla yakalanırken, H.K.B’nin 10 ayrı suçtan 15 yıl hapis cezası olduğu öğrenildi.
Polis ekiplerince gözaltına alınan şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk etti.

Kaynak: Haber Global