Sultangazi'de parkta bulunan cenini düşük yapan kadının gömdüğü ortaya çıktı

İSTANBUL (DHA)
İstanbul Gündem haberleri Asayiş
Sultangazi'de parkta bulunan cenini düşük yapan kadının gömdüğü ortaya çıktı

İstanbul'un Sultangazi ilçesindeki Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yakınlarında bulunan parkta ceninin hastanede düşük yapan bir kadın tarafından gömüldüğü öğrenildi.

İstanbul Sultangazi'de hastanenin karşısındaki parkta bulunan cenini düşük yapan kadının gömdüğü ortaya çıktı.

Sultangazi'de Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi karşısındaki parkta bulunan ceninin hastanede düşük yapan bir kadın tarafından gömüldüğü ortaya çıktı.

Olay, dün öğle saatlerinde Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin karşısında bulunan Prof. Dr. Sebahattin Zaim parkında meydana geldi. Parktan geçen lise öğrencileri gördükleri kutudan şüphelendi. Öğrenciler polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri kutunun içerisinde cenin buldu.

Olay yerinde yapılan incelemelerin ardından cenin incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Yapılan incelemeler sonucunda parkta bırakılan cenini, Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 11 Şubat'ta düşük yapan Beyan S. isimli bir kadının gömdüğü ortaya çıktı.

Beyan S.'nin defin işlemleri için kendisine verilen cenini hastane yakınında bulunan parkın içerisine gömdüğü anlaşıldı. Konuyla ilgili nöbetçi Cumhuriyet Savcısından alınan talimatlar doğrultusunda Esentepe Polis Merkezi Amirliğince inceleme başlatıldı.