Adana'da meşhur kadayıfçı Olcay Tekin silahlı saldırıda öldürüldü

Gündem haberleri Hayatını kaybetti
Adana'da meşhur kadayıfçı Olcay Tekin silahlı saldırıda öldürüldü

Adana’da, ‘kadayıfçı Olcay’ olarak tanınan tatlıcı Olcay Tekin, silahlı saldırıda ağır yaralanarak, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Tekin'in öldürülmesinin ardından yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

Adana'daki olay, öğle saatlerinde Seyhan ilçesine bağlı Hurmalı Mahallesi’nde, kadayıf imalathanesinin yanındaki oto tamircisinde meydana geldi. Tamirhanede arkadaşlarıyla sohbet eden, ‘kadayıfçı Olcay’ olarak tanınan tatlıcı Olcay Tekin’in yanına gelen kimliği belirsiz kişi, tabancası çekerek ateş etti.

‘Olcay’ diye bağırarak ateş eden saldırgan kaçarken, kanlar içinde yere yığılan Tekin de arkadaşları tarafından otomobille hastaneye götürüldü.

Ağır yaralı Olcay Tekin, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Polis ekipleri, olay yerinden kaçan cinayet şüphelisini belirleyip, yakalamak için çalışma başlattı.

SALDIRIYA İLİŞKİN YENİ DETAY

Zanlının, olaydan önce yakınlardaki bir restoranda oturduğunu, Tekin'in esnaf arkadaşını ziyaret için iş yerine girmesinin ardından harekete geçip saldırıyı gerçekleştirdiği iddia edildi.

Bundan 3 yıl önce de Tekin'in iş yerinde silahlı saldırıya uğradığı, yara almadan kurtulduğu öğrenildi.

Adana'da meşhur kadayıfçı Olcay Tekin silahlı saldırıda öldürüldü - Resim : 1

Kaynak: DHA

Adana Adana haberleri kadayıfçı olcay Olcay Tekin Adana son dakika Olcay Tekin neden öldürüldü Olcay Tekin kimdir