Sırasını beklemesini söyleyen doktora 'çivili tahta'yla saldırdı

Tokat'ın Erbaa ilçesinde, ilaç yazdırmak için aile hekimine giden bir şahıs, sırasını beklemesini söyleyen doktora çivili tahtayla saldırdı. Korkunç saldırıda, polis ekipleri, saldırganı gözaltına alındı.

Sırasını beklemesini söyleyen doktora 'çivili tahta'yla saldırdı

Dehşete düşüren olay, saat 17.00 sıralarında Ziya Gökalp Mahallesi Asım Kamile Uğurlu Aile Sağlığı Merkezi’nde yaşandı.

SIRASINI BEKLEMESİNİ SÖYLEDİ 

Aile Sağlığı Merkezine ilaç yazdırmak için gelen E.C., doktorun odasına girdi. İddiaya göre, bir ilaç gösterip aynısından yazdırmak isteyen E.C.’ye doktor Kalebaş, sırada 5 kişinin bulunduğunu belirterek beklemesi gerektiğini ifade etti.

ÇİVİLİ TAHTA İLE SALDIRDI 

Doktorla tartışan E.C. sinirlenip binadan çıkarak bir marketin önünde duran palet tahtalarından birini alıp geri döndü. E.C., iddiaya göre üzerinde çiviler bulunan tahtayla doktora vurdu, muayene odasının kapısına da bir darbe indirerek kırdı.

GÖZALTINA ALINDI 

İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. E.C., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayın ardından doktor Özgür Kalebaş, darp raporu almak için İlçe Devlet Hastanesi’ne gitti.

Olayı gören bir market çalışanı Hasan Ş., E.C.’nin dışarıdaki tahtalardan birini alarak doktorun üzerine doğru koştuğunu gördüğünü söyledi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: DHA

Tokat