Şehirlerarası otobüs şoförü aracı böyle sıkıştırdı: Araç yoldan çıktı! Korkunç anlar kamerada

Trafik kazası haberler

Aksaray'da şehirlerarası otobüs şoförünün güzergah esnasında, aracın önünü keserek sıkıştırmaya çalıştığı görülüyor. Sıkıştırdığı araç yoldan çıkınca arabanın sürücüsü korkarak bağırıyor. Otobüs şoförünün magandalığı kamerada!

Aksaray'da eşi ve torunları ile yaptığı yolculuğu sosyal medyadan canlı yayınlayan Kasım Karakaya'nın kullandığı otomobil, yolcu otobüsüne çarparak devrildi.

Kimsenin yaralanmadığı kaza, cep telefonu kamerasına anbean yansıdı. Kaza, 3 Mayıs'ta Aksaray- Nevşehir yolunun 25'inci kilometresinde meydana geldi.

Eşi Ayşe Karakaya ve 4 torunu ile birlikte 68 AAV 414 plakalı otomobil ile Camiili köyünden yola çıkan Kasım Karakaya, sosyal medya hesabından canlı yayınlamaya başladı.

İddiaya göre, bu sırada yolcu otobüsünü sollanmak isteyen Kasım Karakaya'nın kullandığı otomobil, araca çarparak şarampole devrildi.

Kaza anı ise Karakaya'nın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Kimsenin yaralanmadığı kazada Ayşe Karakaya, torunlarını Korkmayın, bir şey yok diyerek sakinleştirmeye çalıştı.

Yolcu otobüsü şoförü de yoluna devam etti. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: Haber Global

OTOBÜS Şehirlerarası otobüs kaza otobüs sürücüleri otobüs sürücüleri öne kırma trafik kazası