Sakarya'da intihara kalkışan Uzman Çavuşun yakınları herkesi şoke etti! "Kendini öldür, sen erkek değilsin"

Sakarya

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde Uzman Çavuş olduğu öğrenilen bir kişi kendisini atış için gittiği poligonda kilitleyerek intihar etmeye kalkıştı. Olay yerine yakınlarının sözleri ise duyanları adeta şoke etti.

Olay, Sakarya'nın Adapazarı ilçesi Eski Reji olarak bilinen Bahçıvan Sokak’ta bulunan özel atış poligonunda meydana geldi. Uzman Çavuş olduğu öğrenilen D.A., atış yapmak için poligona gitti. İddiaya göre, D.A. atış yaptıktan sonra mola verdiği esnada hem nişanlısı hem de sevgilisini arayarak intihar edeceğini söyledi. Daha sonrasında atış yapılan yere giren D.A. çalışanları silah zoruyla dışarı çıkartarak kendini kilitledi.

YAKINLARINDAN ŞOK EDEN SÖZLER

Durumun haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi ile birlikte sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri bölgede geniş çaplı güvenlik önlemi alırken durumu anlamaya çalışan vatandaşlar ise meraklı gözlerle olan biteni izledi. Konuyu öğrenerek olay yerine gelen D.A.’nın yakınlarının; “Kafasına sıksın, ölsün çıkmasın dışarıya. Canlı çıkmasın o sıkmazsa ben sıkacağım kafasına” sözleri ise adeta şoke etti.

"KENDİNİ ÖLDÜR SEN ERKEK DEĞİLSİN"

Polis ekiplerin yaklaşık 2 saat süren ikna çalışmaları sonrasında poligondan çıkartılan D.A., polis merkezine götürüldü. D.A.’nın ekip otosuna bindirildiği esnada ise bir yakınının “Kendini öldür sen erkek değilsin” diyerek tepki göstermesi de dikkatlerden kaçmadı.

 

Kaynak: İHA

Sakarya Sakarya haberleri Sakarya son dakika haberleri Sakarya Adapazarı haberleri