Sadece dâhiler ilk bakışta görüyor! Resimdeki gizli jaguarı 9 saniyede bulmak için 130 IQ gerekiyor

Yaşam Haberleri Zeka bulmacası Zeka testi
Sadece dâhiler ilk bakışta görüyor! Resimdeki gizli jaguarı 9 saniyede bulmak için 130 IQ gerekiyor

Yine bir zeka bulmacası ile karşınızdayız. Zeka testi olarak işlev gören bu görsellerde doğru yanıta ulaşma hızınız IQ seviyenizi ortaya koyuyor. Resimdeki gizli jaguarı 9 saniyede yalnızca yüksek IQ'su olanlar buluyor.

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan görsellerde amaç resimdeki gizli detayı ortaya çıkarmamızdır. Bu resimde bir jaguarı gizli. Gizli jaguarı bulmak için ise 9 saniyeniz var. 

Yalnızca yüksek IQ'su olanlar resimdeki gizli jaguarı 9 saniyede buluyor.

Sadece dâhiler ilk bakışta görüyor! Resimdeki gizli jaguarı 9 saniyede bulmak için 130 IQ gerekiyor - Resim : 1

IQ ölçen bir zeka testi olan bu görselde doğru yanıta ulaşmak için ipuçlarını bulmanız gerek. Göz önünde olan ipuçları sizi doğru yanıta ulaştıracaktır. Mantığınızı dinleyerek bu keyifli zeka testini başarıyla geçtiyseniz tebrikler. Bu sizin yüksek IQ'lu olduğunuzu gösteriyor.

Eğer resimdeki gizli jaguarı 9 saniyede bulamadıysanız o halde merak etmeyin. Sorumuzun doğru yanıtı haberin devamında sizleri bekliyor.

Kafa karıştırıcı bir zeka bulmacası olan bu testte doğru yanıta ulaşmak için kalıpların dışında düşünebilmeniz gerekiyor. Farklı bir mantık yürüterek normal şartlarda göz önünde olmayan yanıta kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gözlem ve problem çözüme yeteneklerinizi test edebileceğiniz bu görsellerde yalnızca yüksek IQ'su olanlar doğru yanıta ulaşmayı başarıyor. 

9 saniyede gizli jaguarı bulamayanlar için doğru yanıt aşağıda...

 İŞTE ZEKA BULMACASININ YANITI

Görsel zeka bulmacası olan bu resimde gizli bir jaguar bulunuyordu. Eğer resimdeki gizli jaguarı 9 saniyelik süre içerisinde bulamadıysanız işte zeka testinin çözümü:

Sadece dâhiler ilk bakışta görüyor! Resimdeki gizli jaguarı 9 saniyede bulmak için 130 IQ gerekiyor - Resim : 5