Sadece dahi seviyesinde zeki olanlar ormanda gizlenen balığı 15 saniyede bulmayı başarabilir

Yaşam Haberleri Zeka bulmacası Zeka testi
Sadece dahi seviyesinde zeki olanlar ormanda gizlenen balığı 15 saniyede bulmayı başarabilir

Yine bir zeka bulmacası ile karşınızdayız. Zeka testi olarak işlev gören bu görsellerde doğru yanıta ulaşma hızınız IQ seviyenizi ortaya koyuyor. Ormandaki gizli balığı 8 saniyede yalnızca yüksek IQ'su olanlar buluyor.

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan görsellerde amaç resimdeki gizli detayı ortaya çıkarmamızdır. Bu resimde bir balık gizli. Gizli balığı bulmak için ise 9 saniyeniz var. 

Yalnızca yüksek IQ'su olanlar resimdeki gizli balığı 9 saniyede buluyor.

Sadece dahi seviyesinde zeki olanlar ormanda gizlenen balığı 15 saniyede bulmayı başarabilir - Resim : 1

IQ ölçen bir zeka testi olan bu görselde doğru yanıta ulaşmak için ipuçlarını bulmanız gerek. Göz önünde olan ipuçları sizi doğru yanıta ulaştıracaktır. Mantığınızı dinleyerek bu keyifli zeka testini başarıyla geçtiyseniz tebrikler. Bu sizin yüksek IQ'lu olduğunuzu gösteriyor.

Eğer resimdeki gizli balığı 9 saniyede bulamadıysanız o halde merak etmeyin. Sorumuzun doğru yanıtı haberin devamında sizleri bekliyor.

Kafa karıştırıcı bir zeka bulmacası olan bu testte doğru yanıta ulaşmak için kalıpların dışında düşünebilmeniz gerekiyor. Farklı bir mantık yürüterek normal şartlarda göz önünde olmayan yanıta kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gözlem ve problem çözüme yeteneklerinizi test edebileceğiniz bu görsellerde yalnızca yüksek IQ'su olanlar doğru yanıta ulaşmayı başarıyor. 

9 saniyede gizli balığı bulamayanlar için doğru yanıt aşağıda...

 İŞTE ZEKA BULMACASININ YANITI

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan ormandaki gizli balık testinde doğru yanıta ulaşamadıysanız o halde dallara bakmak isteyebilirsiniz. İşte zeka testinin doğru çözümü:

  Sadece dahi seviyesinde zeki olanlar ormanda gizlenen balığı 15 saniyede bulmayı başarabilir - Resim : 5