'Polisim' deyip hasta nakil aracı şoförünü darp etti, emlakçı çıktı

Hatay'da bir sürücü, trafikte tartıştığı hasta nakil aracının sürücüsü Mustafa Başbay'ı "Ben polisim" diyerek darp edip, kaçtı. Darp anları bir vatandaş tarafından görüntülendi. Polisin yakaladığı saldırganın ise emlakçı olduğu ortaya çıktı.

21.11.2020    00:37

Hatay'ın Kırıkhan Belediyesi'ne ait hasta nakil aracının sürücüsü Mustafa Başbay, Covid-19 tanısı konulan kişiyi evinden almak için yola çıktı. Başbay, Atatürk Caddesi'nde kendisine yol vermeyen 06 DR 9108 plakalı otomobilin sürücüsüyle tartıştı. Tartışmanın büyümesiyle polis olduğunu iddia eden otomobil sürücüsü, Başbay'ı darbederek olay yerinden uzaklaştı. Yüzü kanlar içinde kalan ve darp raporu alan Başbay, sürücü hakkında suç duyurusunda bulundu.

'POLİSİM' DEDİ EMLAKÇI ÇIKTI

Saldırganın, Mustafa Başbay'ı darbettiği anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Görüntülerde, sivil kıyafetli askeri personel olduğunu söyleyen bir kişinin kavgayı ayırmaya çalıştığı görülürken, saldırganın "Ben polisim" dediği de görüntülere yansıdı. Şikayet üzerine polislerce gözaltına alınan şüphelinin emlakçı olduğu ortaya çıktı.

Kaynak: DHA

Son Güncelleme : 21.11.2020 - 01:07
Sıradaki Haber Yükleniyor