Osmaniye'de İbrahim Goncagül , boşanma aşamasında olduğu Meltem Goncagül'ü karşılaştığı avukatlık bürosunda döverek öldürdü

Osmaniye'de İbrahim Goncagül , boşanma aşamasında olduğu Meltem Goncagül'ü karşılaştığı avukatlık bürosunda döverek öldürdü
@ İHA

Osmaniye’de İbrahim Goncagül isimli kişi, boşanma aşamasındaki iki çocuk annesi Meltem Goncagül'ü, karşılaştığı avukatlık bürosunda döverek öldürdü.

Osmaniye'deki olay, geçen 29 Eylül tarihinde yaşandı. 23 yaşındaki iki çocuk annesi Meltem Goncagül, eşiyle boşanma işlemlerini gerçekleştirmek üzere Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan avukatının bürosuna geldi.

AVUKATLIK BÜROSUNDA DARP ETTİ

Avukatlık bürosuna bir süre sonra kadının eşi İbrahim Goncagül gelerek yaşanılan tartışma üzerine eşini darp etti. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık görevlilerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından genç kadın, önce ambulans ile Osmaniye Devlet Hastanesine daha sonra hayati tehlike kaydıyla Gaziantep’e sevk edildi.

10 GÜN YOĞUN BAKIMDA TEDAVİ GÖRDÜ, YAŞAMA TUTUNAMADI

10 gündür hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Meltem Goncagül, hayatını kaybetti.

Eşini darp ederek ölümüne sebep olan İbrahim Goncagül ise olayın ardından polis tarafından gözaltına alınarak çıkarıldığı mahkemece tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Kaynak: İHA

Osmaniye