Metin Akpınar, adliyede tost yerken çekilen fotoğrafı hakkında konuştu

Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum'un konuğu olan Metin Akpınar, adliyede yaşadıklarını ve tost yerken çekilen fotoğrafı hakkında konuştu.

Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum'un konuğu usta oyuncu Metin Akpınar oldu. Metin Akpınar kendi hayatı ve merak edilenleri Haber Global ekranlarında anlattı.

Usta oyuncu, adliyede tost yerken çekilen fotoğrafı hakkında şunları söyledi:

"Barış Yarkadaş çekti o fotoğrafı. Şak döndüm. Ben 10 tane ilaç alan adamım. Oraya paldır küldür geldim. Evden ekipler geldi aldı. Bir de bir şeyler yiyip aldığım ilaçlar vardı. Avukatım söyledi. Orada meğerse tost böyleymiş. Orada yalnız bu dramı yaşayan ben değilim. Çok üzücü bir fotoğraf. Beni çağırsalar gitmez miydim.. Sabah 9'da geldi ekip. Eşim daha uyuyordu, polis geldi götürecekler dedim. Avukatımı aradım, avukatımın söylediklerini söyledim. Giyindim gittim, zarif davrandılar bana. Ama şurada bir sıkıntı çektim. Basın suçları soruşturmasına gidiyorduk, yolda değişti bu. Ekibe telefon geldi. Oraya gitmeyin teröre gidin diye. Hatta Müjdat'a dedim ki galiba 15 sene yiyeceğiz. Onun dışında başka bir sıkıntı olmadı."

Kaynak: Haber Global

Magazin Haberleri