Komşusunu tehdit eden Derya Tuna’dan ilk açıklama: Hanımefendiyi bana benzettiler

Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirmiş, görüntüler güvenlik kamerasına yansımıştı. Önceki gün alışveriş yaparken görüntülenen Tuna, kavgayla ilgili konuştu.

İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın evinin bahçesinde çıkan kavga komşuyla karşı karşıya getirmiş, görüntüler güvenlik kamerasına yansımıştı. "Kapıda adamlar aileni öldürmek için bekliyor" diyerek tehdit eden Tuna, kavgayla ilgili konuştu.

 

 

"HANIMEFENDİYİ BANA BENZETTİLER"

Derya Tuna, "Olayla benim hiçbir alakam yok, orada koşan bir hanımefendiyi bana benzettiler" ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Olay 26 Ağustos gecesi saat 00.30 sıralarında Uskumruköy Mahallesi'nde bulunan sitenin bahçesinde meydana geldi. İddiaya göre, İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'ya misafirliğe gelen bir grup genç, sitenin bahçesinde sohbet ettikleri sırada yanlarına gelen site sakinlerinden Uğur Şen ve oğlu, bahçeden çıkmaları yönünde uyarıda bulundu. Bunun üzerine tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

 "KAPIDA ADAMLARIM, KOCANI VE OĞLUNU ÖLDÜRMEK İÇİN BEKLİYOR"

Derya Tuna evine çağırdığı komşusu Zübeyde Şen'in üzerine yürüyerek "Siz benim yeğenime hiçbir şey söyleyemezsiniz. Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Çok kötü adamlara çattınız" diyerek tehdit savurduğu iddia edilmişti. Komşu Şen, polis ekiplerini arayarak yardım istedi. Karakola götürülen Tuna ifadesinde komşuyla sadece konuştuklarını, tehdit etmediğini ileri sürülmüştü.

Kaynak: Haber Global