Kocaeli'de kendisinden 2 gündür haber alınamayan adamı arama çalışması başlatıldı! Hiçbir bulgu yok

Kocaeli'de kendisinden 2 gündür haber alınamayan adamı arama çalışması başlatıldı! Hiçbir bulgu yok

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde kendisinden 2 gündür haber alınamayan 62 yaşındaki adamı bulmak için harekete geçti. Geniş çaplı arama başlatılmasına rağmen henüz herhangi bir bulguya rastlanmadı.

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde kendisinden 2 gündür haber alınamayan 62 yaşındaki adamı bulmak için ekipler seferber oldu. Geniş çaplı arama başlatan ekipler herhangi bir bulguya rastlamadı.

Alınan bilgiye göre, Gölcük'ün Saraylı Mahallesi’nde tek yaşayan ve kendisinden 2 gündür haber alınamayan 62 yaşındaki Erol Eryürek için ekipler çalışma başlattı. AFAD, AKUT ve jandarma ekiplerinin katıldığı geniş çaplı aramada Eryürek’in gidebileceği yerler adeta didik didik edildi.

2 günden beri kayıp olan adamı aramak için seferber olan ekipler, henüz bir bulguya rastlayamazken, arama çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğü öğrenildi.

GÜVENLİK KAMERALARI SAYESİNDE TESPİT EDİLDİ

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde kendisinden 2 gündür haber alınamayan adam, güvenlik kameraları sayesinde tespit edildi.

Alınan bilgiye göre, Gölcük'ün Saraylı Mahallesi’nde tek yaşayan ve kendisinden 2 gündür haber alınamayan 62 yaşındaki Erol Eryürek için ekipler çalışma başlattı. AFAD, AKUT ve jandarma ekiplerinin katıldığı geniş çaplı aramada Eryürek’in gidebileceği yerler adeta didik didik edildi. Güvenlik kameralarını inceleyen AKUT ekipleri her yerde aranan adamı tespit etti. AKUT ekipleri jandarma ekiplerine bilgi vererek aramayı sonlandırdı.

 

Kaynak: İHA

kocaeli