İzmir'de alacak verecek tartışması silahlı kavgaya dönüştü! Dövme sanatçısı Kubilay Tuncel öldü

İzmir'de alacak kavgasında iki grup arasında çıkan silahlı kavgada dövme sanatçısı Kubilay Tuncel, yaşamını yitirdi, 2 kişi yaralandı. Çatışma sonrası kaçan 1 kişi ise aranıyor.

Olay, saat 02.00 sıralarında Murat Reis Mahallesi Şehit Ceysu Ceylan Sokak ile İnönü Caddesi kesişiminde meydana geldi. İddiaya göre, aralarında alacak meselesinden dolayı husumet bulunan Serdar K. (35) ve Oğuzhan A. (35)  ile kimliği tespit edilemeyen 1 kişi ve Kubilay Tuncel arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine iki grup birbirine tabancayla ateş açtı.

Silahlı çatışmanın ardından 3 kişi yaralanırken kimliği belirlenemeyen şüpheli olay yerinden kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerince ilk müdahalesi olay yerinde yapılan Serdar K. bacağından, Oğuzhan A. kolundan, Kubilay Tuncel sırt ve göğüs kısmından ağır yaralandı.

Yaralılar Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Kubilay Tuncel yaşamını yitirdi. 

3 KİŞİ GÖZALTINDA

Hastanedeki tedavileri tamamlanan Serdar K. ile Oğuzhan A.'nın yanı sıra olaya karıştığı belirlenen T.A. polis tarafından gözaltına alındı. Cinayetin gerçekleştiği yerde, öğle saatlerinde iki grup arasında tartışma yaşandığı, akşam ise cinayetin gerçekleştiği belirtildi.

KAPLAN DÖVMESİ VE SİLAHLI PAYLAŞIM

Öte yandan, dövme sanatçısı Kubilay Tuncel'in sosyal medya paylaşımlarındaki silahlı fotoğrafları ve atış yaparken görüntüleri dikkat çekti. Tuncel'in geçen ağustos ayında bir arkadaşıyla, ellerinde silahların olduğu fotoğrafa, 'Çoluk çocuğa uyuşturucu veren, kızları düşüren, kızlarla insanları düşüren kahpeler, biz geliyoruz' yazdığı görüldü.

İzmir'de alacak verecek tartışması silahlı kavgaya dönüştü! Dövme sanatçısı Kubilay Tuncel öldü - Resim : 2

Yüzünde Çin mitolojisine göre 'Korkusuzluğu', Budizm'e göre 'Öfkeyi simgeleyen 3 canlıdan biri olan 'kaplan' dövmesi bulunan Tuncel'in cesedi, Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden alındı ve otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'nun morguna gönderildi.

İzmir'de alacak verecek tartışması silahlı kavgaya dönüştü! Dövme sanatçısı Kubilay Tuncel öldü - Resim : 3

Kaynak: DHA

İzmir alacak kavgası dövme sanatçısı Kubilay Tuncel Silahlı çatışma