İstanbul'da korkunç saatler: 4 ayrı çöp konteynerinde parçalanmış erkek cesedi bulundu

HABER MERKEZİ
İstanbul son dakika Gündem haberleri
İstanbul'da korkunç saatler: 4 ayrı çöp konteynerinde parçalanmış erkek cesedi bulundu

Pendik'te 4 ayrı çöp konteynerinde parçalanmış erkek cesedi bulundu. Polis ekiplerinin olay yerindeki çalışması sürüyor.

Son Dakika Haberi... Dehşete düşüren olay, Pendik Dumlupınar Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, bir vatandaş sabah saatlerinde çöp konteynerine çöp attığı sırada parçalara ayrılmış ceset olduğunu gördü. Durumu hemen polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri, olay yerini güvenlik şeridi ile kapatarak geniş çaplı bir inceleme başlattı. Yapılan detaylı araştırmalar sonucunda, 16 pşarçaya ayrılmış cesedin 4 farklı konteynerde bulunduğu tespit edildi.

KİMLİĞİ BELİRLENDİ

İlk bulgulara göre, ceset parçalarının 80 yaşlarındaki Nihat Salih’e ait olduğu belirlendi.

Ceset parçaları, incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılırken, polisin olaya ilişkin çalışması sürüyor.

Salih Burma isimli bir vatandaş, "Bilmiyoruz tam olarak ne olduğunu. Markete gidiyordum, baktık kapıda polisler var, siviller var, ceset olduğunu söylediler. İki sokak arkada parçalanmış cesetleri çöpün içinde olduğunu söylüyor arkadaşlar. Şu anda onların incelemesini yapıyorlar" dedi. Cahit Atam isimli bir vatandaş ise, "Ceset atmışlar aşağıya, polisler geldi. Parçalanmışlar, atmışlar buraya. Şu anda parça parça arıyorlar, çöpleri arıyorlar" diye konuştu.

İstanbul'da korkunç saatler: 4 ayrı çöp konteynerinde parçalanmış erkek cesedi bulundu - Resim : 1