İstanbul'da akıllara durgunluk veren görüntü! Ağaca yaklaştı ve...

İstanbul Gündem haberleri Yaşam Haberleri

İstanbul'da Sultangazi'de, parktaki ağacı henüz bilinmeyen bir nedenle yerinden söken şahıs, cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.

İstanbul'daki olay, 7 Aralık tarihinde gece saatlerinde Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi’nde bulunan bir parkta meydana geldi.

İddiaya göre, kimliği henüz bilinmeyen kapüşonlu şahıs, park içinde bulunan bir ağacı sağa sola sallayarak yerinden söktü.

Ağacı söken şahsın o anlarını başka bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

İstanbul'da akıllara durgunluk veren görüntü! Ağaca yaklaştı ve... - Resim : 1

Görüntülerde, kapüşonlu mont giyinen kişinin parkta bulunan ağacı sağa sola sallayarak yerinden söktüğü, bu esnada ayağının kayarak düştüğü görülüyor.

GÜNDEM HABERLERİ

- Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ali Cansu, asistan sorunu yaşadıklarını ve KTÜ Pediatri bölümünün kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu belirtti.

- Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan Engin ve Dilan Polat çiftinin yardımcısı Şule ile Özbekistan uyruklu yardımcıları kaçak durumda oldukları için sınır dışı edildi. Ülkesine dönerken bir video çeken Şule, "Millet olarak rahatlayın, alnım ak olarak gidiyorum" dedi.

- İstanbul’da bir arkadaşlık uygulaması üzerinden tanıştığı İ.B’yi evine davet eden yönetmen O.İ. iddiaya göre genç kıza tecavüz etti. Genç kız, emniyete şikayette bulundu. Yönetmen cinsel birlikteliğin isteğe dayalı olduğunu söylese de tutuklanarak cezaevine gönderildi

- İstanbul Valisi Davut Gül, vatandaşlardan soğukta sokakta kalan evsizleri 112'ye bildirmelerini istedi.

- Adana’da Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı araştırma ekipleri bir eve yaptığı operasyonda anahtarlık şeklinde suikast tabancası ve otomatik tabanca ele geçirdi. Olayla ilgili bir kişi tutuklanırken bir kişide adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

Yaşam haberleri...

Kaynak: İHA