İstanbul Esenyurt'ta dehşet anları! Eline aldığı döner bıçağıyla kendine zarar verdi, vatandaşları kovaladı

Esenyurt İstanbul

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde madde bağımlısı olduğu öğrenilen bir kişi, eline aldığı döner bıçağıyla dehşet saçtı. Kendisine zarar veren ve çevresine tehditler savuran adam, polis ekiplerince yakalandı.

İstanbul Esenyurt’ta madde bağımlısı olduğu öğrenilen bir adam, eline aldığı döner bıçağıyla dehşet saçtı. 

Kendisini ikna etmeye çalışan polise bıçak sallayan şahıs, çevredeki vatandaşları da kovaladı. Şahıs ikna edilip polis merkezine götürülürken, yaşanan dehşet anları kameraya yansıdı.

Olay, akşam saatlerinde Esenyurt Fatih Mahallesi Bahçeyolu Caddesi'nde yaşandı. İddiaya göre, Selami Ş. uyuşturucu madde kullandıktan sonra eline döner bıçağı alarak sokağa çıktı. Üstünü çıkaran adam elindeki döner bıçağı ile çevreye tehditler savururken, diğer elindeki bıçakla da zaman zaman kendisine zarar verdi. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri, çevre güvenliğini sağladıktan sonra öfkeli adamı ikna çalışmalarına başladı.

POLİSE VE VATANDAŞLARA BIÇAK SALLADI

Selami Ş., polis ekiplerine ve vatandaşlara bıçak sallayarak kendisinden uzak durmalarını söyledi. Ekiplerin yaklaşık bir saatlik ikna çalışmasının ardından şahıs gözaltına alındı. Yaşanan hareketli dakikalar ise çevredeki vatandaşların cep telefonu kameralarına yansıdı.

 

Kaynak: İHA

İstanbul esenyurt