Ukraynalı model Anzelika Sraufant'ın feci ölümü

İstanbul'da yaşayan Ukraynalı model Anzelika Sraufant balkondan düşerek öldü. O sırada evde bulunan sevgilisi Burak Ercan "kasten öldürme" suçundan tutuklandı. Ercan, ifadesinde "Balkonda ben kendisini tutuyordum ancak ellerimden kayıp düştü" dedi. Korkunç bir iddia da ortaya atıldı.

11.06.2021 23:31 | Son Güncelleme : 12.06.2021 10:21

İstanbul'da yaşayan 33 yaşındaki Ukraynalı model Anzelika Sraufant balkondan düşerek yaşamını yitirdi. O sırada evde bulunan sevgilisi Burak Ercan gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na getirilen şüpheli Burak Ercan burada savcılığa ifade verdi.  

Savcılık tutuklama talebiyle şüpheli Ercan'ı hakimliğe sevk etti.

ELLERİMDEN KAYIP DÜŞTÜ

Ercan'ın hakimlik sorgusunda Anzelika Sraufant'ın uyuşturucu almak için M.A.'yı çağırdığını, o sırada evde ikisinin bulunduğunu ve birden Sraufant'ın kendisini balkondan aşağıya attığını iddia etti.

Şüpheli Ercan'ın "Balkonda ben kendisini tutuyordum ancak ellerimden kayıp düştü. Daha önce de intihar girişiminde bulunmuştu. Defalarca kez bileklerini keserek fotoğraflar attı" şeklinde beyanda bulunduğu öğrenildi. 

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Anadolu Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, şüpheli Burak Ercan'ın "Kasten öldürme" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verdi. 

KORKUNÇ İDDİA

“Kasten öldürme” suçundan tutuklanan Burak Ercan’ın Anzelika Sraufant’ın balkondan sarktığı sırada müdahale ederek tutmak yerine cep telefonuyla kayıt yaptığı iddia edildi.

Sıradaki Haber Yükleniyor