İstanbul Ataşehir'de çöp konteynırında patlama

Ataşehir'de Fetih Mahallesi'nde bulunan bir çöp konteynırında patlama meydana geldi. Çevreye saçılan parçalarla park halindeki bir araçta hasar meydana geldi. Ölen ya da yaralanan olmadı

31.10.2020    21:18

Ataşehir'de çöp konteynırında patlama meydana geldi.

Alınan bilgiye göre, Fetih Mahallesi Eski Çiftlik Yolu Caddesi'nde bir çöp konteynırında henüz bilinmeyen sebeple patlama meydana geldi.

Patlamanın şiddetiyle çevreye saçılan konteynırın parçaları park halindeki bir otomobilde hasar oluşturdu. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

Olay yerinde önlem alan polis, inceleme başlattı.

İstanbul Valiliğinden konuyu ilişkin yapılan açıklamada, patlamanın saat 20.00 sıralarında meydana geldiği belirtilirken, şu ifadelere yer verildi:

"Ataşehir ilçemiz Fetih Mahallesi Karaman Çiftlik Yolu Caddesi'ndeki bir çöp konteynırında mahiyeti henüz tespit edilemeyen bir patlama meydana gelmiştir. Patlama neticesinde konteynır yanında bulunan bir araçta çok küçük çapta hasar oluşmuştur. Olay yerinde İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizce gerekli güvenlik önlemi alınarak incelemelere başlanmıştır. Ataşehir ilçemize geçmiş olsun dileğimizi sunuyoruz."

 

Kaynak: AA

Son Güncelleme : 31.10.2020 - 21:19
Sıradaki Haber Yükleniyor