İletişim Başkanı Altun: "Mandacı zihniyete teslim olmadan ülkemizi büyüteceğiz"

İletişim Başkanı , "Mandacı zihniyete teslim olmadan ekonomimizi ve ülkemizi daha da büyütmeye kararlıyız." açıklamasında bulundu.

28.11.2020    15:17

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Ülkemize üst düzey uluslararası yatırım çekmek için yoğun bir gayret içerisindeyiz. İki gün önce gerçekleştirilen Türkiye-Katar Yüksek Stratejik Komite 6. Toplantısı bunun somut ve başarılı bir örneğidir." dedi.

Fahrettin Altun'un sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar şu şekilde:

"Tüm dünyayı siyasi, ekonomik ve sosyal anlamda olumsuz yönde etkileyen koronavirüs salgınına rağmen hukuk ve ekonomi alanlarında güçlü reformların hazırlığını yaparak Türkiye'yi çok daha ileri bir noktaya taşımaya kararlıyız.

Ülkemize üst düzey uluslararası yatırım çekmek için yoğun bir gayret içerisindeyiz. İki gün önce gerçekleştirilen Türkiye-Katar Yüksek Stratejik Komite 6. Toplantısı bunun somut ve başarılı bir örneğidir.

"EKONOMİMİZİ VE ÜLKEMİZİ DAHA DA BÜYÜTMEYE KARARLIYIZ"

Ülkemizin ekonomisine olan güvenin tescili niteliğinde olan söz konusu ikili anlaşmaları, daha birçok uluslararası yatırımcıyla devam ettirmeye ve mandacı zihniyete teslim olmadan ekonomimizi ve ülkemizi daha da büyütmeye kararlıyız."

Son Güncelleme : 28.11.2020 - 15:18
Sıradaki Haber Yükleniyor