Gerçek bir dahi misiniz? Bu resimdeki gizli dördüncü adamı 7 saniyede bulmak için dahi olmanız gerekiyor

Yaşam Haberleri Zeka bulmacası Zeka testi
Gerçek bir dahi misiniz? Bu resimdeki gizli dördüncü adamı 7 saniyede bulmak için dahi olmanız gerekiyor

Yine bir zeka bulmacası ile karşınızdayız. Zeka testi olarak işlev gören bu görsellerde doğru yanıta ulaşma hızınız IQ seviyenizi ortaya koyuyor. Resimdeki gizli dördüncü adamı 7 saniyede yalnızca yüksek IQ'su olanlar buluyor.

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan görsellerde amaç resimdeki gizli detayı ortaya çıkarmamızdır. Bu resimde bir dördüncü bir adam gizli. Gizli dördüncü adamı bulmak için ise 7 saniyeniz var. 

Yalnızca yüksek IQ'su olanlar resimdeki gizli dördüncü adamı 7 saniyede buluyor.

Gerçek bir dahi misiniz? Bu resimdeki gizli dördüncü adamı 7 saniyede bulmak için dahi olmanız gerekiyor - Resim : 1

IQ ölçen bir zeka testi olan bu görselde doğru yanıta ulaşmak için ipuçlarını bulmanız gerek. Göz önünde olan ipuçları sizi doğru yanıta ulaştıracaktır. Mantığınızı dinleyerek bu keyifli zeka testini başarıyla geçtiyseniz tebrikler. Bu sizin yüksek IQ'lu olduğunuzu gösteriyor.

Eğer resimdeki gizli dördüncü adamı 7 saniyede bulamadıysanız o halde merak etmeyin. Sorumuzun doğru yanıtı haberin devamında sizleri bekliyor.

Kafa karıştırıcı bir zeka bulmacası olan bu testte doğru yanıta ulaşmak için kalıpların dışında düşünebilmeniz gerekiyor. Farklı bir mantık yürüterek normal şartlarda göz önünde olmayan yanıta kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gözlem ve problem çözüme yeteneklerinizi test edebileceğiniz bu görsellerde yalnızca yüksek IQ'su olanlar doğru yanıta ulaşmayı başarıyor. 

7 saniyede gizli dördüncü adamı bulamayanlar için doğru yanıt aşağıda...

 İŞTE ZEKA BULMACASININ YANITI

Zeka bulmacası olarak bilinene bu görselde doğru yanıta henüz ulaşamadıysanız işte testin çözümü:

Gerçek bir dahi misiniz? Bu resimdeki gizli dördüncü adamı 7 saniyede bulmak için dahi olmanız gerekiyor - Resim : 5