Erzurum'da yabancı uyruklu çocuklar ile pazarcılar arasında sopalı, bıçaklı kavga

'un Rabia Ana Mahallesinde yabancı uyruklu çocukların pazarcılara taş atması sonucu büyükler arasında bıçaklı, taşlı kavga çıktı. Kavgada 2 kişi yaralanırken, yabancı uyruklu çocuklar, kavgayı ayırmak için müdahale eden polis ekiplerine de taşlarla saldırdı.

21.07.2021 19:21 | Son Güncelleme : 21.07.2021 19:23

Erzurum merkez Yakutiye İlçesi Rabia Ana Mahallesi’nde kurulan semt pazarında yabancı uyruklu çocukların pazarcılara taş atması sonucu taşlı sopalı bıçaklı kavga çıktı.

TAŞ ATTILAR, ORTALIK KARIŞTI

Erzurum’un merkez Yakutiye ilçesi Rabia Ana Mahallesi’nde yabancı uyruklu çocuklar, mahallede kurulan pazarcılara taş attı.

Pazarcıların çocuklara bağırması üzerine yabancı uyruklu çocuklar, bıçak, taş ve sopalarla pazarcılara saldırdı. Kavgada iki kişi karnından ve kolundan yaralandı. Yaralılar pazar yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

POLİS BİBER GAZI İLE MÜDAHALE ETTİ

Erzurum Emniyet Müdürlüğü, pazar yerine çok sayıda polis ve çevik kuvvet ekibi sevk etti. Yabancı uyruklu çocuklar bu kez de kavgaya müdahale etmek isteyen polis ekiplerine taşlarla saldırdı. Polis ekipleri duruma biber gazı ve coplarla müdahale ederek tarafları zor sakinleştirdi.

2 kişinin bıçakla yaralandığı kavgada 7 kişi gözaltına alındı.

Kaynak: İHA

Sıradaki Haber Yükleniyor