Cem Uzan'dan 'Ahmet Kaya'lı paylaşım: Yakında kimlerin rüşvet aldığını belgelerle paylaşacağım

Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan, Ahmet Kaya şarkısının çaldığı bir video paylaşıp "Yakında belgeleri açıklayacağım. Kim TELSİM satışından rüşvet aldı? Kim Star TV'den ve çimento fabrikalarından rüşvet aldı" notu düştü.

15.02.2020    04:16

Son dönemde Türkiye'ye döneceği iddia edilen Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan sosyal medya hesabından dikkat çeken bir video paylaştı. Arka planda Ahmet Kaya'nın "Nereden Bileceksiniz" şarkısının çaldığı videoda Uzan'ın Türkiye'de uğradığı operasyonlara ait görüntülere yer verildi. 

"Yakında belgeleri de açıklayacağım" diyen Uzan, paylaşımının altına ise şu ifadeleri yazdı:

"Bugün tam 16 sene oldu Abdullah Gül ve FETÖ çetesi ve polislerinin arasına daldım. Şimdi hepsi firari... Abdüllatif Şener (bugün CHP) Ahmet Ertürk ve TMSF denen hırsızlar ordusu!! Ali Babacan ve diğer FETÖ çete mensupları. Ailemin 50 senelik mazisine, 218 şirkete, 40 bin çalışana tecavüz ettiklerinde... Yüce Allah hepsinin belasını versin. İman sahibi hiç kimse bunu bir insana yapmaz. Yakında belgeleri de açıklayacağım. Kim TELSİM satışından rüşvet aldı? Kim Star TV'den ve çimento fabrikalarından rüşvet aldı. Star gazetesini TMSF'den alan kişi kim? Hapiste mi hala? Her şey açıklanacak. Aydın Doğan ve damadı!!"


Son Güncelleme : 15.02.2020 - 11:09
Sıradaki Haber Yükleniyor